Skocz do zawartości

Ułęż 29.07.2007, wspólnie z Octavia Club Polska


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda Abt, jakos nie mozemy sie złapać, ale co sie odwlecze to ..., kilka boków zrobimy z dedykacją :wink:,

 

czyli z forum bedzie tylko 5 aut? co jest z wami dopisywac sie jesli sa jeszcze miejsca

 

jesli mozecie to podajcie mi jakis namiar na siebie w razie jakbym sie spóźnił to nie mam pojecia jak dojechac, moj tel to 693565532

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wiecej bo jeszcze jade ja, Misiekwaw, YRK, i Berlin (chyba ze my jestesmy jakby mniej forumowi )

 

to super bedzie okazja sie poznac i obejrzec tego pieknego białego estiaja :mrgreen:

 

ale to poza proba, bo stoper nie zna litosci

 

bez przesady, pogadalibyśmy po co od razu jeżdzić i samochód zarzynac :mrgreen:

 

 

licze na suchy dzien, bo mam totalny brak bieżnika i tylko pojeżdżawka, najpierw sochaczew teraz ułęż, trzyma je na aucie. Mam nadzieje ze na drutach nie bede wracał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po :mrgreen:

dzięki wielkie organizatorom i wszystkim za mile spędzenie czasu

to był mój pierwszy raz i bardzo mi sie podobało :wink: , czasy pewnie nie za ciekawe ale nie o to tu chyba chodziło :mrgreen:

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za super zabawe.

Pogoda idealna. Temp ok 23-25 stopni bez deszczu.

Proby tak jak opisywano byly super. Byly zrecznosciowe ciasne ale i byly szybkie na ogarnianie auta. Wszystkie proby po zapoznaniu z trasa byly na czas.

 

Czekamy na nastepne spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrociłem, było rewelacyjnie. Howard dzieki za organizacje, poza lekko zbyt długim oczekiwaniem na rozpoczecie jazd reszta juz rewelacja. Pierwszy raz byłem na Ułężu i jest to naprawde super miejsce do upalania. BAwiłem sie świetnie, najeżdziłem sie do woli poniższe zdjecia na potwierdzenie :mrgreen:

 

 

http://img127.imageshack.us/img127/4977/p7290155go7.jpg

 

http://img408.imageshack.us/img408/7987/p7290153ye4.jpg

 

 

Generalnie chłopaki (Prosię 4s, Jarek i Berlin) ogarniają sprzety ładnie i cieżko było utrzymac ich tempo. Niestety jesli chce sie pojechac po lepszy czas trzeba miec lepsze niz wyzej załączone opony :twisted: :wink: , nastepnym razem sie dozbroje i nie sprzedam tak tanio skóry :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...