Skocz do zawartości

Forester - opony Bridgestone ! szajs?


PIOTR eboxer

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Karas napisał(a):

każdy producent opon surowiec do produkcji  kupuje od firmy zewnętrznej ( bo gumy nie produkuje) Najwidoczniej do produkcji danej partii opon użyli niezgodnego surowca i pęka. Każda opona na pewno ma nr serii  czy tam ref i producent już  dawno wie o problemie. Zareklamowałbym te opony i czekał na odpowiedz.  Kilka kompletów opon bridgestone w życiu w kilku autach miałem ( w tym w XV zjeździłem komplet blizzaków lm 32 i lm 005 ) i nigdy się na nich nie zawiodłem. 

No nie wiem, pamiętam jak coś mocno po jakimś czasie użytkowania na blizzaki narzekałeś (w sumie i dlatego chyba ich nie kupiłem wtedy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, adamW202 napisał(a):

No nie wiem, pamiętam jak coś mocno po jakimś czasie użytkowania na blizzaki narzekałeś (w sumie i dlatego chyba ich nie kupiłem wtedy).

Jako zimowki na kopnym sniegu byly tragiczne  jak wielosezon ale w warunkach typu plucha i deszcz byly calkiem niezle. Lm 005 co prawda starly sie blyskawicznie i byly lepsze od lm 32 na sniegu - gdzies nawet fote na forum wrzucalem ale nigdy takich cyrkow z pekaniem nie doswiadczylem. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.04.2023 o 21:20, artaa napisał(a):

Cross mają 4, podobnie było z Dunlop

 

Aktualizacja, super premium CrossClimate Michelina się rozpadł - pękniecie bieżnika, nawet XL im nie pomógł, ale to wina również użytkowniczki bo felga też do prostowania była.

 

Zakupione kolejne pancerne Bridgestone T005 DriveGuard...

Edytowane przez artaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...