Skocz do zawartości

Powódź po stronie pasażera


Piotrek2411

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Pojawił się u mnie nowy problem. Nie mam pojęcia którędy, ale woda dostaje się pod wykładzinę po całej prawej stronie. 

Kanały wyglądają na drożna bo przy polewaniu wodą drzwi wszystko spływa jak należy. Czy ktoś miał podobne problemy?

 

Dodam, ze rozbierałem drzwi i z przodu folia była sfatygowana więc ją dokleiłem na swoje miejsce, ale niewiele to zmieniło i pod wykładziną mam jezioro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatkany odpływ pod parownikiem od klimy? Pod autem znajdziesz wystający z podłogi gumowy wężyk w okolicy siedzenia pasażera. Trzeba w niego wsadzić coś długiego ale niezbyt grubego i delikatnie. Zapewne zaczną z niego wypadać różne różności + woda. Ten przewód musi być drożny. Zostawała w lato kałuża pod autem gdy używałeś klimatyzacji?

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem na to uwagi bo autko mam krótko.

Kilka dni temu natomiast nie używałem klimatyzacji, a nalało mi się bardzo dużo do środka. Odnoszę wrażenie, że auto podczas ulewy na postoju pozostaje suche, ale podczas jazdy łapie bardzo dużo wody.

Może to jakaś wskazówka gdzie można szukać przecieku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziękuję za pomoc. Chyba znalazłem winowajcę choć upewnię się dopiero jak wykładzina porządnie wyschnie.

Otóż rozebrałem tunel środkowy i inne plastiki i znalazłem odpięty wąż odprowadzający wodę ze skraplacza nawiewu.

 

Mam nadzieję, że to koniec problemów z wodą, ale gdyby coś się działo to powrócę z informacją.

 

0?ui=2&ik=1897583bd6&attid=0.1&permmsgid=msg-a:r5356466171643791861&th=1841a6c5ead70a06&view=fimg&fur=ip&sz=s0-l75-ft&attbid=ANGjdJ-vF6vi2Vljv0ZyTCsNQZAN2o_7rP84sVoFwmRhZNEXnqtO5WY0TS-FnMmyJCcaP8wEnG9cOCpLo780WZBknSpO1439dUH6w-NUa-y6nDBeN07ugbXy7K-pZ_E&disp=emb&realattid=1841a6c418efaa521f01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piotrek2411 napisał:

Panowie dziękuję za pomoc. Chyba znalazłem winowajcę choć upewnię się dopiero jak wykładzina porządnie wyschnie.

Otóż rozebrałem tunel środkowy i inne plastiki i znalazłem odpięty wąż odprowadzający wodę ze skraplacza nawiewu.

 

Mam nadzieję, że to koniec problemów z wodą, ale gdyby coś się działo to powrócę z informacją.

 

0?ui=2&ik=1897583bd6&attid=0.1&permmsgid=msg-a:r5356466171643791861&th=1841a6c5ead70a06&view=fimg&fur=ip&sz=s0-l75-ft&attbid=ANGjdJ-vF6vi2Vljv0ZyTCsNQZAN2o_7rP84sVoFwmRhZNEXnqtO5WY0TS-FnMmyJCcaP8wEnG9cOCpLo780WZBknSpO1439dUH6w-NUa-y6nDBeN07ugbXy7K-pZ_E&disp=emb&realattid=1841a6c418efaa521f01

Foto nie działa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...