Skocz do zawartości

Forester SJ z USA model 2017 - tylne światło przeciwmgłowe


Radek3103

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koleżanki i koledzy, robię właśnie forestera z usa model 2017, proszę o info (bo wbrew pozorom) niełatwo znaleźć info w internecie - gdzie wersja europejska ma zamontowane tylne światło przeciwmgłowe? w lewej lampie czy w zderzaku? u mnie w tylnym zderzaku sa jedynie wąskie chyba odblaski. Jak wiadomo auta z usa nie mają tylnego przeciwmgłowego i mam dylemat gdzie je zamontować? widziałem gdzieś takie wąskie lampki w miejsce tego odblasku w zderzak, ale może lepiej wsadzić jakąś żarówkę do lewej lampy? tylko gdzie? Pomóżcie jeśli możecie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Radek3103 napisał:

Cześć koleżanki i koledzy, robię właśnie forestera z usa model 2017, proszę o info (bo wbrew pozorom) niełatwo znaleźć info w internecie - gdzie wersja europejska ma zamontowane tylne światło przeciwmgłowe? w lewej lampie czy w zderzaku? u mnie w tylnym zderzaku sa jedynie wąskie chyba odblaski. Jak wiadomo auta z usa nie mają tylnego przeciwmgłowego i mam dylemat gdzie je zamontować? widziałem gdzieś takie wąskie lampki w miejsce tego odblasku w zderzak, ale może lepiej wsadzić jakąś żarówkę do lewej lampy? tylko gdzie? Pomóżcie jeśli możecie. Pozdrawiam.

Proszę :)

Forester MY19 produkcja 2018 wersja EU

D536D1F4-4DD5-45EA-B5D9-208FB9AC1A63.jpeg

D908EBBC-50DD-4B05-B2F3-06818064E13D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, i nawet też Kielce :). Teraz mam jakiś pogląd. Napisz mi jeszcze proszę czy klosz lampy jest w tym miejscu biały czy czerwony? Kształt lamp jest identyczny i chyba wystarczyłoby jedynie czerwoną żarówkę, w moim przypadku wkręcić i jakiś włącznik dorobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2022 o 10:39, Radek3103 napisał:

Jeszcze raz dzięki, wszystko już mam jasne. Pozdrawiam.

Możesz zrobić też jak @mariost w Imprezie. Chyba będzie to prostsze, a też dobrze wygląda. 

Konkretnie chodzi o ledbar pod tablicą rejestracyjną. Choć u Ciebie musiałoby to być przyklejone. ;/ 

Edytowane przez Orear
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...