Skocz do zawartości

Kupno Forestera


NewMember

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

popełniłem ostatnio 2 błędy. Pierwszy: pojechałem na jazdę próbną nowym Foresterem z silnikiem 2.0. Wrażenie niesamowite! Bawiliśmy się zarówno na czarnym jak i po leśnych duktach. Było świetnie! Czołgowatość, sprawność i przyzwoita dynamika.

 

Postanowiłem szybko pozbyć się mojego paruletniego Leona 1.8 i kupic prawdziwy samochód :) Poszperałem w necie, podrapałem się po głowie i już prawie zamówiłem nowego Forestera w salonie. Wybrałem wersję z pakietem zimowym i oczywiście panoramą.

 

Popełniłem niestety błąd nr 2: przejechałem się Foresterem z silnikiem 2,5 turbo.

 

Domyślacie się co czuję: to zupełnie inna, jeszcze lepsza maszyna!

 

Na nowy mnie nie stać, zostaje kupno używanego. To nie takie proste bo kto pozbywa się leśnika bez powodu. Stąd moje pytanie do Was:

 

Jakie jest najlepsze źródło kupna używanego Forestera 2,5 turbo - cena do 90 tys.

 

Co myślicie o ty ogłoszeniach:

 

http://www.autotrader.pl/details,30131, ... bigpicture

 

Nie interesuje mnie sprowadzanie auta z USA. a jak to jest z importem prywatnym z Europy?

 

Jakie są orientacyjne koszty serwisu takiej maszyny rocznie. To, że będzie palił 15-17 l/100 km to w pełni zrozumiałe. Ale co z pozostałymi kosztami? Jakie są Wasze doświadczenia?

 

Pozdrawiam

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm,

 

nawet nie mysl o kupnie 2.0 jak Cie stac na 2.5 turbo.

 

Lepiej kupic rok starszy ale turbo.

 

Polecam albo jakiegos pewniaka w Polskce albo 3 latka w Niemczech - ich tam nawet sporo jest.

 

Wiecej pieprzenia - pewnie z tydzien-dwa formalnosci Ci zejdzie ale wiesz w Niemczech lepszy rynek, lepsze drogi i moze takiego zajechanego nie kupisz.

 

Pamietaj zeby patrzec tylko na bezwypadkowe !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...