Skocz do zawartości

Dziwny problem z hamulcami


Legacy96

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, pomoglo, pytanie na jak dlugo i dlaczego blaszki ktore byly w komplecie z klockami powodowaly ocieranie. Jakos dziwnie sie trzymaly na klocku, tak jakby sie od niego odpychaly. Zrobilem ponad 800 km bez nich, z czego kilka razy po 100-200 km po autostradach. Bez problemow, spalanie spadlo ponizej 10l/100, hamulce sie nie grzeja. Wniosek: nie kupowac klockow TRW, a jak sie juz kupilo, to nie montowac zewnetrznych blaszek.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2022 o 08:56, Legacy96 napisał:

Tak, pomoglo, pytanie na jak dlugo i dlaczego blaszki ktore byly w komplecie z klockami powodowaly ocieranie. Jakos dziwnie sie trzymaly na klocku, tak jakby sie od niego odpychaly. Zrobilem ponad 800 km bez nich, z czego kilka razy po 100-200 km po autostradach. Bez problemow, spalanie spadlo ponizej 10l/100, hamulce sie nie grzeja. Wniosek: nie kupowac klockow TRW, a jak sie juz kupilo, to nie montowac zewnetrznych blaszek.

Też jestem obecnie negatywnie nastawiony do TRW. Mam je w dwóch autach bo kiedyś się sprawdzały, a obecnie syfią wokół siebie do tego stopnia, że na tych blaszkach robią się złogi brudu i muszę to regulanie czyścić pomijam już stan felg po kilku dniach jazdy. Czekam tylko aż się skończą, bo co do hamowania nie mam zastrzeżeń, ale kolejny komplet będzie z jakiejkolwiek innej fabryki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...