Skocz do zawartości

Outback automat


rydzada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie z pierwszym postem na tym forum. Zamierzam kupić Legacy Outbacka 2001 3,0 ze skrzynią automatyczną. Nie miałem wiele do czynienia z automatami, jedynie Vectra, stare Audi i troszkę Mercedes E320, ale to dorywczo i na niewielkich odcinkach trasy. Stąd moje bardzo istotne pytanie: jak zachowuje się Legacy automat w "terenie", to znaczy w błotnistych koleinach na wiejskich drogach, miękkiej zapadającej się trawie, itp. Dużo jeżdżę po różnych nie nadających się do normalnego poruszania drogach, nie raz zakopałem się Mondeo w błocie, ale przeważnie można się z tego jakoś wygrzebać przy manualnej skrzyni, automatem - nigdy nie próbowałem. Proszę o poradę - czy automat w takiej namiastce terenówki, jaką jest Outback będzie jakąś przeszkodą, czy wręcz przeciwnie ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

Automat to wygoda. Szczególnie w mieście. Na trasie też można się zrelaksować. W terenie radzi sobie wysmienicie, czy to manaula, czy też automat. Bierz śmiało, nie zawiedziesz się :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie moje auto to było Mondeo, nie mam co prawda automatu w Subaru ale różnica jest z Mondkiem taka, że tam gdzie on się zagrzebywał to w Subaru nie wiem wogóle, że są jakiekolwiek kłopoty. To nie znaczy,że sie go nie da zagrzebać bo i to mi się udało ale wtedy to żadna skrzynia nie pomoże - one się zagrzebują w niezłym g... dopiero. No a zagrzebałem go tam gdzie żadną ośką nawet bym nie próbował jechać - cóż - zbyt mu zaufałem. No i prześwit w Mondeo, tam mało trzeba by trzeć spodem - filtr oleju łatwo urwać bo on nisko strasznie jest. Nie można tego porównać - zupełnie to inne światy do takich zastosowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...