Skocz do zawartości

Forester SH 2009 lusterko lewe


marrek

Rekomendowane odpowiedzi

Na parkingu zdemolowali mi obudowę lewego lusterka... Czy ktoś z Was wie, czy lusterko z wersji UK (ewentualnie sama obudowa z takiego lusterka) będzie pasować do mojej wersji EU (wysokość szkła lustra 160 mm)? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam przy okazji by nowego tematu nie zakładać. Mam te większe - wyższe lusterka i podczas jazdy czasami widzę jak lekko drgają tylko same lustra. Rozbierałem je sprawdzałem nic połamane nie jest. Turbulencje powietrza to powodują ale czy ktoś też tak ma, zauważył ktoś? Może coś jednak mam nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mrk2607 napisał:

To ja zapytam przy okazji by nowego tematu nie zakładać. Mam te większe - wyższe lusterka i podczas jazdy czasami widzę jak lekko drgają tylko same lustra. Rozbierałem je sprawdzałem nic połamane nie jest. Turbulencje powietrza to powodują ale czy ktoś też tak ma, zauważył ktoś? Może coś jednak mam nie tak.

U mnie nie drga - nawet przy większych prędkościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2021 o 22:27, marrek napisał:

Czy ktoś z Was wie, czy lusterko z wersji UK (ewentualnie sama obudowa z takiego lusterka) będzie pasować do mojej wersji EU (wysokość szkła lustra 160 mm)?

Będzie pasować. 
Ale kwestia regulacji wygląda tak, że będziesz je musiał wyregulować maksymalnie w lewo. Estetom będzie przeszkadzać szpara która się pokaże pomiędzy lustrem o obudową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...