Skocz do zawartości

Przeguby Svx gdzie kupic


Marion

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Marion napisał:

Kupilem używany z półosią i ilość zębów ok ale się różni . Tamten jezdził w Svx a w moim nie będzie pasował.

 

Kupiłeś z innego SVX i nie pasuje? To coś jest nie tak z Twoim... albo kupionym.

 

Ja dopasowałem po ilości zębów z Legacy I albo II w jakiejś specyficznej wersji.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.10.2021 o 10:07, Andrzej Koper napisał:

Dawno temu przeguby oddawało się do regeneracji i były ok. Czy to ktoś jeszcze się tym zajmuje ?

Niestety nie mam namiaru na gościa, ale jest jakiś facet-kozak na górnym Śląsku, który zęby zjadł na regeneracji, nawet "cały pachnie, jak smar do przegubów"- to  cytat kolesia, który mi opowiadał o nim. Facet regenerował poloski na pace ciężarówki  "Star", na giełdzie w Poznaniu. Regenerował wszystko, co tylko się przyniosło z rewelacyjnym skutkiem. Kojarzy ktoś tego gościa? 

Ps historia prawdziwa opowiedziana podczas rozmowy, kiedy sam poszukiwałem rozwiązań tech. Przy doprowadzaniu moich przegubów do ładu(ostatecznie kupiłem nowe, po kupnie 4x używek i składaniu z tych trupów czegoś sensownego. Ogólnie dało to rezultat zadowalający na 6miesiecy i to było wszystko co mogłem zdziałać)

Ps tak z ciekawości... Ile kosztują (czy w ogóle są?) nowe OEM półosie do SVX?

Ja miałem 1500zl za szt. Ale nie "od ręki", niestety... I to jest ból, bo jak strzela, to zawsze "na gwałt" potrzebne. Chyba, że samochodem codziennie nie jeździsz i "biglujesz" furmanę-perełkę powoli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...