Jump to content

Piątek u Emila

misha
 Share

Recommended Posts

info troszeczkę spóźnione (pierwszy piątek miesiąca był wczoraj), ale w związku z odbywającym się za niespełna dwa tygodnie IV Zlotem Plejad w tym miesiącu nie będzie tradycyjnego piątku u Emila. W związku z sezonem urlopowym w lipcu i sierpniu również piątków nie będzie, ale oczywiście we wrześniu wracamy i wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że spotkamy się w tym samym miejscu co ostatnio.

Tymczasem korzystając z okazji chciałbym Was już teraz zaprosić na odbywający się w dniach 30.06-1.07.2007 r. Piknik lotniczy. Będzie wiele atrakcji - m.in. samoloty, czołgi jak i STT Racing :twisted:.

ludziska albo zapracowane albo zauczone, albo jedno i drugie, myślę, że piątki u Emila to nie jedyne co trzyma ekipę krakowską, więc na pewno coś sie będzie działo, choć faktycznie ja się chyba jeszcze w tym roku nie pojawiłem na żadnym spocie poza Emilowymi :oops:

nie pytaj... do tego jeszcze ostatnio w nawale pracy musiałem w ogóle temat zawiesić, odwieszę po plejadach (mam nadzieję), no chyba, że ALEX zadziała w międzyczasie jak trzeba i namówi szwagierkę do sprzedania swojej.