Skocz do zawartości

Naprawa skrzyni AT Outback II 2.5 2002


kriskristoffers

Rekomendowane odpowiedzi

@ewemarkam Chylę czoła za fachowość. Skrzynie MT też ogarniasz?

Jeszcze jak 5eat i CVT ogarniesz to możesz warsztat od subarowego AT zakładać.  :mrgreen:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja amator, samouk jestem. Jakbym u Siebie w skrzyni dupki nie zdejmował to bym się za to nie brał. Strony sprzęgieł i przekładni planetarnych nie rozbierałem i nie mam na razie zamiaru:) Jak mi skrzynia kleknie dopiero się wezmę za nią. Nie chcę trenować na czyjejś skrzyni czegoś czego nie robiłem u Siebie. @Dzixd swoją drogą skoro porwales się z motyka na słońce i zacząłeś robić przeszczep H6 do diesla. To tutaj z wymianą łożyska też byś sobie poradził default_smile.png


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Panowie ja amator, samouk jestem. Jakbym u Siebie w skrzyni dupki nie zdejmował to bym się za to nie brał. Strony sprzęgieł i przekładni planetarnych nie rozbierałem i nie mam na razie zamiaru:) Jak mi skrzynia kleknie dopiero się wezmę za nią. Nie chcę trenować na czyjejś skrzyni czegoś czego nie robiłem u Siebie. @Dzixd swoją drogą skoro porwales się z motyka na słońce i zacząłeś robić przeszczep H6 do diesla. To tutaj z wymianą łożyska też byś sobie poradził default_smile.png





:biglol: remonty skrzyni umiem robić. Co prawda ursusa, ale podobne zasady działania są.
A do AT mam niechęć, bo tam elektrozawory są.

Chodziło mi na przyszłość o kogoś kto robi w miarę tanio i porządnie, a czasowo nieważne bo mam jakby co zastępcze. :mrgreen:

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ewemarkamOj tam, na pewno znaleźliby się chętni, żebyś na ich skrzyni się czegoś nowego nauczył:)

 

@DzixdOtóż to, też na przyszłość kogoś takiego szukam. Mógłbym wtedy spać spokojniej:)

Edytowane przez Lipton
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






default_biglol.gif remonty skrzyni umiem robić. Co prawda ursusa, ale podobne zasady działania są.
A do AT mam niechęć, bo tam elektrozawory są.

Chodziło mi na przyszłość o kogoś kto robi w miarę tanio i porządnie, a czasowo nieważne bo mam jakby co zastępcze. default_icon_mrgreen.gif

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

Śmiało uderzaj, będę umiał to pomogę;)
  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mały update.
Rewizja skrzyni która jeździła w OBK.
W zasadzie uszkodzone jest to samo łożysko. Tylko tutaj to bardziej bieżnia wewnętrzna, i jest i tak w lepszym stanie niż było w tamtej skrzyni.

Zrobimy dokładnie to co w tamtej. Czyli wymiana łożyska, uszczelniaczy itp. Na częściach OEM. A co z nią będzie dalej po naprawie, to zależy już od@kriskristoffers ,

fe43e84d169d2d856b65bd16dfad967a.jpgcdc5d297e6088f2e9023a0711d38d2ec.jpg





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...