Skocz do zawartości

Check na desce


Darecki34

Rekomendowane odpowiedzi

:facepalm:

 

Wiem że nie da się w ciągu 10-11 minut przeczytać regulaminu, działu FAQ itd. 

Ale zacznij od tego:

A później w tym dziale znajdziesz jak odczytać błędy:

 

Twój Forek powinien dać się skomunikować ze zwykłym ELM327.

A nikt tutaj szklanej kuli nie ma, żeby Ci zdalnie zdiagnozować błąd. Mogę przypuszczać że chodzi o stukowca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ewemarkam napisał:

Twój Forek powinien dać się skomunikować ze zwykłym ELM327.

Akurat Forek 1 ze 125KM nie pujdzie z ELM327. Pierwsze forki jakie się łączyły to s-turbo polift z silnikiem ej205 i 177KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Forek 1 ze 125KM nie pujdzie z ELM327. Pierwsze forki jakie się łączyły to s-turbo polift z silnikiem ej205 i 177KM
Jesteś pewny? Bo tu na forum mnie zapewniali że pójdzie. EJ201 powinien się dogadać. Mój przedlift nie, ale polift powinien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ewemarkam napisał:
3 godziny temu, klev napisał:
Akurat Forek 1 ze 125KM nie pujdzie z ELM327. Pierwsze forki jakie się łączyły to s-turbo polift z silnikiem ej205 i 177KM

Jesteś pewny? Bo tu na forum mnie zapewniali że pójdzie. EJ201 powinien się dogadać. Mój przedlift nie, ale polift powinien.

Na 100% nie jestem. Ale nie spotkałem jeszcze takiego co by współpracował z elm327....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie sprawdzałem. Ale jak chciałem się dogadać ze swoim, parę osób na forum twierdziło że musi się komunikować kablem VAG-kkl. Czyli elm też. A tu zonk, bo gada po SSM tylko i paroma programami. Generalnie jak jest zajety 7 pin w OBD to musi gadać z ELM i innymi kablami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rutra80 napisał:

@Darecki34 sczytaj gdzieś albo wymigaj kody błędów. Obstawiam świece albo kable wysokiego napięcia...

Posprawdzalem przewody wn i jeden nie byl do konca wsuniety takze prad skakal i to moglo powodpwac takie przerywanie narazie to ogarnolem pojezdze i zobacze dam znac

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Darecki34 napisał:

Posprawdzalem przewody wn i jeden nie byl do konca wsuniety takze prad skakal i to moglo powodpwac takie przerywanie narazie to ogarnolem pojezdze i zobacze dam znac

Błędy próbowałem wymigac 0 bledow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...