Skocz do zawartości

Podpięcie zegarka z temperaturą do legacy iv które miało oryginalną nawigację


Tojamt

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Tojamt napisał:

nie rozumiem dlaczego mój model jest pozbawiony tych złącz?

Tak samo jak mój egzemplarz był pozbawiony całej wiązki dla nawigacji.

Oszczędności!

Wiesz ile to miedzi zaoszczędzone? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zrobiłem tak jak pisałem i klapa nic się nie dzieje, swieci err nawet nie mruga... teraz to ja już nie mam pomysłu
U mnie to im szkoda było 2 kabelków dołożyć z chcecie bym zamienił wiązki za twoją

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak mój egzemplarz był pozbawiony całej wiązki dla nawigacji.
Oszczędności!
Wiesz ile to miedzi zaoszczędzone?

A mógł byś mi podać link skąd wsiąść te schematy elektryczne które mi wysyłałeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tojamt napisał:


A mógł byś mi podać link skąd wsiąść te schematy elektryczne które mi wysyłałeś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rocznik 2005 wersja EU?

http://download1521.mediafire.com/mwdlhv7nx5ng/yri3ij7o3p9xi3t/GenMarket+Legacy+FSM+2005+(BP-BL).zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Tojamt napisał:

I zrobiłem tak jak pisałem i klapa nic się nie dzieje, swieci err nawet nie mruga... teraz to ja już nie mam pomysłu
U mnie to im szkoda było 2 kabelków dołożyć emoji6.png z chcecie bym zamienił wiązki za twoją

Dlaczego chcesz zamieniać nawigację na zegarek?

Jesteś pewien, że zegarek, który kupiłeś jest sprawny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcesz zamieniać nawigację na zegarek?
Jesteś pewien, że zegarek, który kupiłeś jest sprawny?

Dlatego iż w miejscu nawigacji mam radio na androidzie podłączone auxem do oryginalnego radia( teraz poliftowego) i nie mam temperatury zewnętrznej, chyba że jakiś pomysł na jakiś inny uniwersalny cokolwiek... pewny w 100% to nigdy nie będę, miał być sprawny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Tojamt napisał:

pewny w 100% to nigdy nie będę, miał być sprawny

Jak nie masz w okolicy nikogo, u kogo mógłbyś podłączyć zegarek i sprawdzić, to w kopertę bąbelkową i na pocztę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz w okolicy nikogo, u kogo mógłbyś podłączyć zegarek i sprawdzić, to w kopertę bąbelkową i na pocztę.

No wlanie nie mam nikogo u mnie w okolicy to tylko ja byłem taki szalony żeby kupić takiego japońca i szczerze nie żałuje ani trochu, napisz priv z adresem to wyślę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2021 o 11:53, Tojamt napisał:


Dlatego iż w miejscu nawigacji mam radio na androidzie podłączone auxem do oryginalnego radia( teraz poliftowego) i nie mam temperatury zewnętrznej, chyba że jakiś pomysł na jakiś inny uniwersalny cokolwiek... pewny w 100% to nigdy nie będę, miał być sprawny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

https://allegro.pl/oferta/tempsensor-czujnik-temperatury-kabel-usb-gratis-8767047800?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Inne&gclid=Cj0KCQiAmfmABhCHARIsACwPRACs_e2hNSugpxMWM8V8Sdkb1VEqq1POYdxEQkyzdzpX8ycOa5IgXH0aAljFEALw_wcB

 

tylko chyba musiałbyś mieć radio i czujnik w jednej sieci wifi ale na upartego się da :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Tinuviel napisał:

pomysł dobry tylko jak dla mnie chciał bym żeby temperatura wyświetlała się cały czas to jest aktualnie największa potrzeba do tego auta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Po roku czasu znalazłem w końcu czas i udało się podpiąć zegarek, temperatura się wyświetla, spalanie też, i to dzięki @WOJO który pomógł mi w schematach i sprawdził zegarek i przesłał piny do kostki których nie miałem, a wiec brakowało pinu w liczniku a18, zegarek wyświetla temperaturę i spalanie bez sygnału z biu, jak by komuś nie zależało na danych spalania to zegarek poliftowy z diesla wyświetla temperaturę a na danych spalania jakiś błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, odgrzeję nieco temat bo mam mały problem.  Mój wyświetlacz temperatury i zegarek chyba kończy żywot.  Jakieś półtora roku temu wyświetlał błędy err i acc ale przelutowałem chyba wszystko co się dało i problem znikł. 

 

Teraz jest tak że gaśnie, przygasa, mruga itp. po jakichś 154 min jazdy jak się puknie w deskę to zaczyna świecić ale strasznie to wkurza.  

 

Moje pytania: 

 

Czy wie ktoś jak sobie z tym poradzić .  co przeplutować, poprawić.

 

Czy zegarek z POlifta będzie działał w przedlifcie  (wiem ze jak na włączonych światłach wypnie się zegarek to jasność podświetlenia pozostaje. ) regulacja siły podświetlenia nie jest mi potrzebna zawsze świecę na 100%

 

Czy ewentualne założenie nawiewów z ekranem navi jest możliwe (nie muszę mieć nawi tylko dane które wyświetlał ten mały zegareczek czyli godzina, tepmeratura i spalanie. 

 

Niestety zegarków z przedlifta prawie nie da się kupić. 

 

P.S. problem z tym przygasaniem chyba jest dość powszechny bo mam w rodzinie drugie Legacy przedlift i jest ten sam kłopot. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ori nawigacji nie ma kostki do zegarka i trzeba ciągnąć od licznika kabelek, a u ciebie musiał byś dorabiać inne przewody i kostki żeby dołożyć nawigację @WOJO przerabiał temat, miałem kupiony zegarek od polifta i wyświetlał temperaturę ale w spalaniu był error, to samo znaczą się dziać z moim mruga już ale mi zależało tylko na temperaturze zewnętrznej, spalanie i tak mi sie nie pokrywa bo mam gaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Tojamt napisał:

W ori nawigacji nie ma kostki do zegarka i trzeba ciągnąć od licznika kabelek, a u ciebie musiał byś dorabiać inne przewody i kostki żeby dołożyć nawigację @WOJO przerabiał temat, miałem kupiony zegarek od polifta i wyświetlał temperaturę ale w spalaniu był error, to samo znaczą się dziać z moim mruga już ale mi zależało tylko na temperaturze zewnętrznej, spalanie i tak mi sie nie pokrywa bo mam gaz

Też mam gaz i odziwo nieżle pokazuje tzn  ok 0.5 l zaniża wiec pokazuje spoko ale zależy mi tylko na temperaturze i godzinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.03.2022 o 21:10, Marcin Musiał napisał:

A do czego jest ta 4 pinowa kostka? 4eefe3553b5d93f5af75cc7344fbef49.jpg

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
 

CLOCK i103 4pin (free white)
PIN No. Function Colour
1 ILL(PWM) BW
2 CAN-H P
3 ILL(SMALL) V
4 CAN-L V
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...