Skocz do zawartości

Android Auto


Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Postanowiłem wymienić stację multimedialną, gdyż fabryczna służyła praktycznie jako radio i chciałem coś w tym temacie zmienić.

Wymieniłem na taką, jak na razie jestem zadowolony, jeżdżę z nią trzy miesiące i wszystko OK.

Stacja posiada funkcje fabrycznej, a ponad to jest Car Play, Android Auto, Car Link, Moduł 3G LTE, można też udostępnić WIFI z telefonu.

NOWA NAVI.jpg

EKRAN START.jpg

EKRAN 1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, subber napisał:

Postanowiłem wymienić stację multimedialną, gdyż fabryczna służyła praktycznie jako radio i chciałem coś w tym temacie zmienić.

Wymieniłem na taką, jak na razie jestem zadowolony, jeżdżę z nią trzy miesiące i wszystko OK.

Stacja posiada funkcje fabrycznej, a ponad to jest Car Play, Android Auto, Car Link, Moduł 3G LTE, można też udostępnić WIFI z telefonu.

 

Pytania:

Jaki model? Jaki koszt? Czy duża ingerencja jest potrzebna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, crimson111 napisał:

 

Pytania:

Jaki model? Jaki koszt? Czy duża ingerencja jest potrzebna?

https://sklep.autoradex.pl/product/Stacja-GMS-SUBARU-FORESTER-XV-IMPREZA-LEVORG-KAM-COF-W-CENIE-s2308?CategoryId=90645&OfferPage=2&

 

Ja zakupiłem stację w tym sklepie wraz z montażem, trzeba zwrócić uwagę na włącznik świateł awaryjnych.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ipsx82 napisał:

A jak się jeździ z uruchomioną nawigacją tak nisko ?  Często odrywasz wzrok by zerkać czy bardziej na słuch ?

Nawigacja jest w miejscu nawigacji fabrycznej, i nie stwarza większego problemu z korzystania z nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się mocno zastanawiam co w fotresterze zrobić,  czy wywalić schowek na górze deski i dorabiać mocowanie do nawigacji garmina dedykowanej na szyby z uchwytem czy wymienić radio 2 din na stacje multimedialną z nawigacją ale obawiam się że to będzie za nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...