Jump to content

Tesla

Nowy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

About Tesla

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Trójmiasto
 • Auto
  Levorg 1.6 GT-S Sport

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tesla

  Subaru Levorg

  Mój był podnoszony do zmiany kół i nie zdążył do góry dojechać, a już był telefon [emoji3]
 2. Tesla

  Subaru Levorg

  Posty można edytować. Ciebie to też dotyczy. Btw słyszał ktoś o kradzieży Levorga w Polsce?
 3. Tesla

  Subaru Levorg

  Dzięki koledzy!!! Jakoś nie mogłem tego znaleźć.
 4. Tesla

  Subaru Levorg

  Trochę inna tematyka. Jaki macie język na wyświetlaczu między zegarami: polski czy angielski? Bo wydawało mi się, że miałem polski, a po naprawie systemu ISR przez sewisanta z Keratronika mam angielski. Zegary były w czasie serwisu odłaczane. Da się jakoś samemu zmienić język? My 17
 5. Bezpieczeństwo jedno, a zmiana silnika to drugie. Jak silnik jest bez turbo, to nie ma intercoolera, to i wlot na masce niepotrzebny.
 6. Tesla

  Subaru Levorg

  To jeszcze powiedz ile ta zabawa w sumie kosztowała. Czy masz sterowanie radiem z kierowcy?
 7. Tesla

  Subaru Levorg

  Ja mam Frogum El toro. Jestem bardzo zadowolony. Dywaniki ładnie wyglądają, nie przesuwają się, nie śmierdzą gumą. https://www.dywanikidosamochodu.pl/products/4664/p/21380
 8. Tesla

  Moc silnika

  Nie bardzo rozumiem co cvt ma do tego. Moc to iloczyn momentu i prędkości, a z pomiarem tego nie ma problemu. Zatem moc powinna być pomierzona poprawnie. Jest to moim zdaniem moc "na kołach" a nie moc silnika, może być zatem trochę mniej niż katalogowe 170 (są jakieś straty na cvt i przekładniach). Z kolei moment obrotowy zmierzony na kołach trzeba przeliczyć na stronę silnika. To też jest łatwe, bo znana jest prędkość obrotowa kół oraz prędkość wału silnika.
 9. Tesla

  Subaru Levorg

  Jeszcze trochę i jedynym samochodem jaki będzie można kupić w Europie będzie volkswagen z silnikiem 0.5 oczywiście z turbo, dpf i ogranicznikiem prędkości do 120 km/h...
 10. Tesla

  Subaru Levorg

  Wracając do tematu belek Thule. Szyberdach otwiera się bez żadnego problemu, bo przerwa między dachem a belkami ma z 10 cm. Niestety belki i otwarty szyberdach powodują duży hałas. Do 50km/h da się wytrzymać, ale nie jest to komfortowe. Jeżdżąc szybko (>130) z samymi belkami (bez uchwytów rowerowych) słyszalny jest lekki świst o wysokiej częstotliwości. Troche pomaga wtedy zamknięcie osłony szyberdachu. Taka ciekawostka - w belkach są rowki, w które wklada sie gumowe osłony. Niewłaściwe ich włożenie powoduje mocny wzrost hałasu.
 11. Tesla

  Subaru Levorg

  Mam od wiosny tego roku Thule wingbar edge 9595. Jestem z nich zadowolony.
 12. Tesla

  Subaru Levorg

  Podzielę się swoimi odczuciami po niecałym roku użytkowania. 1. Dla mnie fotele w Forku xt przekreśliły ten samochód. Uczucie jakbym siedział na krześle. A moja żona na krześle pasażera prawie dyndała nogami. 2. Na temat remapa nikt oficjalnie nic na tym forum nie napisze. Jak mi się gwarancja skończy to będę się interesował tematem. 3. Spalanie w mieście do 10-12 (Gdańsk). Przy jedzie na krótkich dystansach, nierozgrzanym samochodem trochę wiecej. W trasie niewiele lepiej. Spokojna jazda autostradą 9.5. Normalna jazda;) 10-11. Średnia z długiego wakacyjnego wyjazdu na Bałkany 8.5. Ale przyjemności z jazdy nie mierzy się spalaniem... 4. Co do podnoszenia samochodu, to sam przed zakupem bałem się, że jest za niski. Jednak do tej pory o nic nie zahaczyłem, mimo że jezdziłem różnymi dość dziwnymi drogami.
 13. Tesla

  Subaru Levorg

  Czy macie jakieś doświadczenia z bagażnikiem dachowym i uchwytami na rowery? Celem jest przewożenie trzech rowerów. Jako baza do wyboru jest: https://www.thule.com/pl-pl/pl/roof-rack/car-racks/thule-wingbar-edge-9595-_-959500 lub belki https://www.thule.com/pl-pl/pl/roof-rack/roof-bars/thule-wingbar-961-_-961100 a do tego mocowania https://www.thule.com/pl-pl/pl/roof-rack/accessories/thule-rapid-system-753-_-753000 Pierwsze wydaje sie zgrabniejsze, ale na tych drugich (dluższych) belkach będę miał większe odstępy między rowerami.
 14. Tesla

  Wentylacja/ogrzewanie

  Ja u siebie też obserwuję takie skokowe działanie. Albo grzeje albo chłodzi. Ale to nie wystepuje zawsze, tylko od czasu do czasu. Wydaje mi się, że system wariuje po dłuższej jeździe. To jest szczególnie denerwujące gdy na dworze jest chłodniej, a jedzie sie w koszuli czy swetrze bez kurtki. Wtedy zwłasza próby chłodzenia są nieprzyjemne. Ostatnio przy jeździe w temp. zewnętrznych koło zera gdy skreciłem temp. do około 19 to mi baran klimę włączył... Przydał by sie jakiś update sterowania ogrzewaniem[emoji16]
 15. Tesla

  Subaru Levorg

  Duże obciążenie dla silnika, małe prędkości i słabsze chłodzenie - może to dlatego? Obserwowaliście przy tym wzrost temperatury wody/oleju?
×
×
 • Create New...