Skocz do zawartości

Problem z maglownicą


damiano16

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Byłem dziś pierwszy raz zobaczyć jak świnka grzebie po mokrej trawie na prawie łysych oponach. Byłem przekonany że aż do się stopnia to auto delikatne nie jest ale niestety :/ zrobiłem dosłownie 2 bączki na jedynce i myślę jadę do domu. Tylko byłem ciekawy jak subarak reaguje na jazdę bokiem ale nie miałem ochoty go tam zarzynać. Od razu jak jechałem na asfalt poczułem luz na kierownicy i myślę wtf przecież nie mogła mu się krzywda stać na mokrym polu na trawie po 2 kółkach xd a jednak. Magiel zaczął stukać gdzie był bardzo cichy i nie stukal, ściąga na lewo i prawo w zależności jak wyprofilowana jest droga. Co się mogło stać? Te magle aż tak do przesady delikatne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo. Nikt magicznej kuli nie ma tylko zastanawia mnie fakt czy te magle rzeczywiście robione są z papieru. Dziś jadąc do pracy zauważyłem też że biją trochę koła i przy hamowaniu też. Jeżdżę autem codziennie i tego nie było. Trzeba mieć pecha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2020 o 21:48, damiano16 napisał:

Witajcie. Byłem dziś pierwszy raz zobaczyć jak świnka grzebie po mokrej trawie na prawie łysych oponach. Byłem przekonany że aż do się stopnia to auto delikatne nie jest ale niestety :/ zrobiłem dosłownie 2 bączki na jedynce i myślę jadę do domu. Tylko byłem ciekawy jak subarak reaguje na jazdę bokiem ale nie miałem ochoty go tam zarzynać. Od razu jak jechałem na asfalt poczułem luz na kierownicy i myślę wtf przecież nie mogła mu się krzywda stać na mokrym polu na trawie po 2 kółkach xd a jednak. Magiel zaczął stukać gdzie był bardzo cichy i nie stukal, ściąga na lewo i prawo w zależności jak wyprofilowana jest droga. Co się mogło stać? Te magle aż tak do przesady delikatne?

Nie tyle co delikatne auto to domyślam się, że samochód do najmłodszych nie należy, a w takich autach może się wszystko stać.

U mnie po bączkach na śniegu moja impreza wrx zaczęła brzmieć jak prawdziwe Subaru (przez parę minut), a na co dzień cichutka z seryjnym wydechem. Nie wiem co się wtedy stało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, ze jestes swiezy na forum to pewnie i auto masz niedlugo, a gf to juz ponad 20 letni wozek. subaru tanio mozna kupic, powariowac i sprzedac bez inwestycji za taki sam pieniadz... a potem niestety kupuje to czlowiek, ktory chce sie cieszyc autem, ale niestety wychodza kwiatki. a nawet jak kupisz zadbany i serwisowany, to nic nie jest wieczne i ma prawo sie wyekspolatowac. a ze akurat na trawie, to chyba lepiej niz w dlaszej podrozy z daleka od domu. wjedz na kanal albo do osk na szarpaki i bedziesz wiedzail napewno wtf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...