Skocz do zawartości

Subarowicze w "TIRówkach"


Mateusz22

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mateusz22 napisał:

 

Wiem, że ma to wady natury człowieka przede wszystkim ale myślę, że większość umiała by z tego korzystać odpowiednio... a może się mylę :rolleyes:

I skończyło by się na kagańcu 99 :biglol: trzeba po prostu brać siły na zamiary i wykorzystywać teren :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

I skończyło by się na kagańcu 99 :biglol: trzeba po prostu brać siły na zamiary i wykorzystywać teren :)

No tak, ale wtedy oraz w momencie kiedy wyprzedzany nie robił by na złość przy wyprzedzaniu skróciło by to znacznie czas całego manewru ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mateusz22 napisał:

No tak, ale wtedy oraz w momencie kiedy wyprzedzany nie robił by na złość przy wyprzedzaniu skróciło by to znacznie czas całego manewru ^_^

Wszystkie przytaczane sytuację, o których piszemy oraz tych nie wspomnianych, biorą się z pewnych rzeczy. Jedynie życzliwość jednego kierowcy do drugiego może polepszyć humor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Wszystkie przytaczane sytuację, o których piszemy oraz tych nie wspomnianych, biorą się z pewnych rzeczy. Jedynie życzliwość jednego kierowcy do drugiego może polepszyć humor :)

O toż się też rozchodzi cały czas w głównej mierze ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mateusz22 napisał:

Mi to się marzy taki system w ciężarówce który pozwoli przy wyprzedzaniu na 10sek wyłączać ogranicznik :D

Wiem, że ma to wady natury człowieka przede wszystkim ale myślę, że większość umiała by z tego korzystać odpowiednio... a może się mylę :rolleyes:

Są takie co ogranicznika nie mają :mrgreen:

W sumie to w każdej się da tak zrobić. Cudowne zagięcie czasoprzestrzeni :ph34r:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, niebieskiultras napisał:

Są takie co ogranicznika nie mają :mrgreen:

W sumie to w każdej się da tak zrobić. Cudowne zagięcie czasoprzestrzeni :ph34r:

 

Mówimy o legalnych systemach, a nie, że idziesz na odcinie pake dwadzieścia o 2 nad ranem z sałatą z Włoch i nie wtajemniczeni których wyprzedzasz się dziwią czy się im liczniki nie popsuły czasem:biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mateusz22 napisał:

Mówimy o legalnych systemach, a nie, że idziesz na odcinie pake dwadzieścia o 2 nad ranem z sałatą z Włoch i nie wtajemniczeni których wyprzedzasz się dziwią czy się im liczniki nie popsuły czasem:biglol:

:biglol::biglol::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mateusz22 napisał:

Mówimy o legalnych systemach, a nie, że idziesz na odcinie pake dwadzieścia o 2 nad ranem z sałatą z Włoch i nie wtajemniczeni których wyprzedzasz się dziwią czy się im liczniki nie popsuły czasem:biglol:

Wiem :biglol: W nocy to tam bez ryzyka. Na przypale to w biały dzień na rzepie jechać- często widzę u siebie na firmie jak kleją.

A co do kagańca to zastanawiam się jak to zrobił ten typ. 150 z węglem 

https://tvn24.pl/katowice/jechal-autostrada-o-59-kmh-za-szybko-ciezarowka-z-weglem-ra527495-3296045

 

 

Dobrze że w moich czerownych wynalazkach nie musi być kagańca.

 

 

w szkole w Bydgoszczy mieli renówke która przyspieszeniem i vmax wielu zaskakiwała

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, niebieskiultras napisał:

Wiem :biglol: W nocy to tam bez ryzyka. Na przypale to w biały dzień na rzepie jechać- często widzę u siebie na firmie jak kleją.

A co do kagańca to zastanawiam się jak to zrobił ten typ. 150 z węglem 

https://tvn24.pl/katowice/jechal-autostrada-o-59-kmh-za-szybko-ciezarowka-z-weglem-ra527495-3296045

 

 

Dobrze że w moich czerownych wynalazkach nie musi być kagańca.

 

 

w szkole w Bydgoszczy mieli renówke która przyspieszeniem i vmax wielu zaskakiwała

 

Jakoś trzeba sobie radzić. Jak to ostatnio miał gość na drzwiach od naczepy napisane: "trzeba jebać, żeby z biedy się wygrzebać " :lol:

 

9 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

 dobrze, że za 1,5 roku muszę kartę wymienić :biglol:

Kurde muszę moja sprawdzić, bo chyba mam do lutego :rolleyes:

10lat mi stuknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy raz w tygodniu mam strzała do Bergen. Ale dopiero dzisiaj jadę w dzień  i pogoda jest ok.

20201111_111312.thumb.jpg.d1645d500db834780d64f365bc70b247.jpg

 

20201111_120048.thumb.jpg.22a51dd9da752af1879171802377ff62.jpg

 

20201111_120133.thumb.jpg.81e90feec6b73eab9d8d483d198496be.jpg

 

Właśnie przejezdzam najdłuższym drogowym tunelem:

20201111_120643.thumb.jpg.a9d94cb93b4bda2799ba62dff0422997.jpg

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

@Mateusz22 pięknie to wygląda :thumbup: z tym tunelem to mnie zaskoczyłeś. Myślałem że gothard w CH jest najdłuższy :upside-down-face_1f643-small:

Jeśli idzie o kolejowy to chyba tak, ma coś ponad 50km, ale drogowy to ma koło 16km. Temat do sprawdzenia, trzeba poszukac w goglach ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, koziolek napisał:

Piękne widoki, dziewicze tereny.

Chyba jak skończę wyprawobusa, trzeba będzie się tam wybraćB)

IMG_20201107_092815.jpg

Masz gdzieś stronę do śledzenia projektu? Moja siostra ma identyko i też na kampera przerabia :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, koziolek napisał:

Piękne widoki, dziewicze tereny.

Chyba jak skończę wyprawobusa, trzeba będzie się tam wybraćB)

IMG_20201107_092815.jpg

Jak skończysz to koniecznie wybierz Skandynawia, piękne widoki, czysto i drogo jak pieron, ale warto :)

Tydzień to tak minimum żeby coś zobaczyć.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...