Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

...

proponuję miejsce - Parking CT Ptak w Rzgowie - Pizzeria Marco ok godziny 18.

parking pusty, mase asfaltu do zostawienia opon, Policji nie bedzie - teren prywatny / znam właściela, rabat na pizze i napoje gwarantowany / klimat do stworzenia!

 

czyli piątek 2.07 o ... no właśnie o 18 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn... jestem poza Łodzia do 5.07...

 

Jak tam idzie wybadanie gokartow w Kamieniu Śląskim? Ja wyczailem ostatnio, ze sa jeszcze pod drugim Tesco. Ale obsluga jest ta sama, i tylko 4 gokarty. Wiec to ta sama "firma" i nie liczylbym na lepszy sprzet niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może kabelek do odczytania błędów ECU ? ... wczoraj mi się CEL zaświecił i nie chce zgasnąć ... (a miałem dzisiaj na Cynę jechać :( )

ASO zamknięte, zapraszają dopiero w poniedziałek, a w pozostałych warsztatach ... szkoda gadać, albo nie maja kabelka, albo softu, albo ten co się zna na komputerach jest akurat na urlopie ....

chyba sobie kupię taki kabel (...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może kabelek do odczytania błędów ECU ? ... wczoraj mi się CEL zaświecił i nie chce zgasnąć ... (a miałem dzisiaj na Cynę jechać :( )

ASO zamknięte, zapraszają dopiero w poniedziałek, a w pozostałych warsztatach ... szkoda gadać, albo nie maja kabelka, albo softu, albo ten co się zna na komputerach jest akurat na urlopie ....

chyba sobie kupię taki kabel (...)

Ja mam (+soft - EcuExplorer, RomRaider Logger), ale będę w poniedziałek najwcześniej w Łodzi (przy ul. Piramowicza w godzinach pracy - jestem dostępny), więc chyba nie pomogę. Na pewno nie zastąpię serwisu, który się zna, ale odczytać mogę pomóc.

 

Chyba, że chce Ci się jechać do Bełchatowa, to zapraszam w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kartów na Górze Kamieńsk...

Byliśmy tam przed chwilą, wykupiłem jeden przejazd (10 minut za 20 zł) i ledwo mogę pisać, bo moje ręce nie doszły jeszcze do siebie.

Tor jest dość szeroki i w miarę kręty, fajnie bo da się wyprzedzać i nawet postawienie karta bokiem nie grozi wyleceniem z drogi. :P Tor jest na parkingu (asfaltowym), więc dość śliski (w porównaniu do tego, którego pamiętam z ul. Rudzkiej z dawien dawna), ale tragedii nie ma - jest tak jak wszędzie indziej. Są dwa większe łuki, gdzie jedzie się bez odpuszczania gazu (do nawrotów). Reszta zakrętów wedle uznania. :mrgreen:

 

Pomiaru czasu nie ma. Dzisiaj były trzy karty, ale w sumie jest ich 5 (jeden na dniach B-towa, drugi nie wiem) i moim zdaniem wszystkie zmieszczą się bez problemu na torze. Karty średnie - oparcia siedzisk niskie, wyżej są pałąki - dla mnie za szerokie siedzisko. :mrgreen: O to, ile gokartów jest danego dnia, trzeba pytać telefonicznie.

 

Cały czas ktoś jeździ, ale jakichś strasznych kolejek nie było, więc pewnie bez paniki.

 

Ale sobie pojeździłem i było świetnie. :D Tylko plecy bolą...

 

Fotki są tutaj:

http://picasaweb.google.com/krystian.lew/GoraKamiensk#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem dziś drewnowską i tam na płocie motodromu jest banner toru kartingowego 'speedway' (swoją drogą co za bzdurna nazwa :razz:)

tyle, że w sieci nic nie mogę znaleźć :roll:

 

To to jest czynne w ogóle? Często tam jeżdżę i ten banner wisi tam chyba "od zawsze" :mrgreen: No chyba że jakiś nowy powiesili :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w wakacje wreszcie uda mi się z wami spotkać na gokartach ;-) Ale teraz z innej beczki. Mam 2 bilety na sobotni mecz siatkówki POLSKA - KUBA Liga Światowa!!! na Arenie i nie mogę na ten meczyk pójść bo idę na wesele (nie wiem czy cieszyć się czy płakać) może ktoś z was chciałby zaopiekować się tymi biletami??? 80 zł sztuka, dokładnie tyle ile zapłaciłem zamawiająć je wcześniej, kiedy jeszcze nie wiedziałem o weselu. Sektor H rząd VII i VIII miejsca 19 i 24 są dokładnie jedno przed drugim na wylocie. W razie pytań piszcie i dzwońcie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to spotykamy się w końcu w Rzgowie?

 

 

oczywiście - piątek - godzina 19 (ja bedę na pewno wcześniej) - parking przed Pizzerią Marco (lokal czynny do 20, ale pewnie pare minut dłuzej tez sie nie pogniewają) na terenie C.T Ptak

 

poza mną, na 100% będzie jeszcze jeden wrx08

 

spotkamy się, może jakieś obloty testowe maszyn, niestety żadnego fisiowania po parkingu C.T, bo nas szybko ochrona wyprosi, ale poza terenem jest sporo innych miejsc - np. droga krajowa nr1, a i mniej uczęszczana droga z fajnymi zakrętami sie znajdzie :D , pizza, soczek, pierdolucha i do domu o sensownej porze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...