Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
co tu tak cicho?

cicho, bo miałeś zdać relację i nie zdałeś.

a ja celowo nic nie pisałem, chciałem zaobserwować "ruchy" łódzkich Towarzyszy...cisz u nas Panowie, cisza, jakoś chętnych nie ma na spotkania, szkoda troszeczkę że się rozsypujemy :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woyt, relacja ustna będzie jak się spotkamy :wink: tak po prostu to mogę napisać, że jest zajefajnie :twisted: (ale tam zawsze jest ) a co do rozsypki to niekoniecznie - wakacje, rozjazdy, generalnie jest nas mało i jak 3 osoby wyjadą to już nie ma subaru w łodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak slesz mowi, malo nas, niektorzy na urlopie, niektorzy juz po ( ja na przyklad :sad: ).

 

jakas relacje z polskiego mozemy zdac przy najblizszym spotkaniu,

jak ktos chetny to moge jeszcze opowiedzec o F1 na Nurburgringu, gdyz udalo mi sie zalapac na taka impreze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZiomalGrunt, ja myślę poważnie nad dunlop sport max tt

ile zrobiłeś na re050a? w sensie przebiegu?

poszukaj na ceneo - około 530 za sztukę można znaleźć chociaż rotej szukała i jest kłopot z dostępnością w bridgestone polska - może mają w serwisie i chcą zepchnąć :neutral: (wymiana 4 kół około stówy to jesteś jakieś 300 do przodu :razz: )

chyba nie przedłużę potenzy bo jednak na codzień jest trochę za miękka i mocno się zdziera.. a może ja tak jeżdżę niefachowo :smile:

na ułęż sobie ją zostawię (tam się zdziera dużo szybciej :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woyt, szybkie te gokarty chociaż? Tor większy niż w Rzgowie? Jak ładnie odpowiesz to może się wybiorę

hehe, odpowiadam najpiękniej jak potrafię:

tor nieco dłuższy niż w Rzgowie i jest to połączenie kostki i asfaltu (w Rzgowie sama kostka). Równiejszy niż w Rzgowie, ale szału nie ma.

Karty dosyć mocno przykręcone, ale tor raczej techniczny i dużych prędkości i tak się nie osiąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...