Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Spocik jak na porę i dzień całkiem liczny,pozdrówka dla obecnych.

Gratulacje dla jeżdżących,choć próba łatwa to jednak powodowała wzrost adrenaliny,w pewnych momentach.

@@Apacz,gratki,spokój i opanowanie to podstawa sukcesu. ;)

@@slesz, pierwszy przejazd,mimo dość sporego błędu,czasowo bardzo dobry,ale spowodował chęć poprawy w drugim i było za grubo.Dzięki za prawy,mimo że autko w latach to jedzie,przy wjeżdżeniu w auto,możesz sprawić parę niemiłych niespodzianek dla innych kierowników. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo dość sporego błędu
to nie błąd B) - ja myślałem że tamtędy jest bliżej :mrgreen::P
Dzięki za prawy
to ja dziękuję za pilotaż :) dzięki tobie nie pomyliłem trasy :)

witek - fotki nie tylko rodzinne fajnie trzaskasz :)

Zostaliście do ogłoszenia wyników?
a wygrał chyba latający diesel - prawdopodobnie miał bonus punktowy za udany telemark :D

 

 

 

a tak przy okazji - reaktywujemy ligę kartingową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dama jak dama :P za dwa lata pełnoletnia ;)

 

galeria z gokart areny

http://www.obiektywnalodz.pl/po-sniegu-i-blocie-czyli-nocne-rajdowanie-w-gokart-arenie-zdjecia/

 

są też wyniki - 1 miejsce ex aequo rafał i latający leon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został wzięty znienacka :)

 

Może po prostu ze sobą nie rozmawiacie :P

 

Wiedział wystarczająco wcześnie, przecież 5 minut wystarczy na wyjście z domu ;)

 

Pomiar czasu pozostawiał wiele do życzenia, ale nie zmienia to faktu, że jechałem jak na emeryta przystało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomiar był profi, przecież masz czasy z dokładnością do 2 miejsc po przecinku :D

 

Nie wiem jakie są czasy podane, ale przypuszczam, że np. 1.07,00 :question::) Wtedy rzeczywiście masz rację - dwa miejsca po przecinku ;) . Oprócz dokładności pomiaru był jeszcze moim zdaniem dodatkowy czynnik ludzki, albo raczej czynnik króliczy B) . Gdyby Sebastian przy drugim przejeździe nie mierzył w widoczny sposób czasu, bo nam mocno nie pasował pierwszy, to pewnie wylądowalibyśmy gdzieś w drugiej dziesiątce :D. Ale w każdym razie fajnie, że chłopakom chce się coś robić, żeby na miarę swoich możliwości bujnąć w Łodzi sport motorowy. I tu należą się brawa. A po ilości ludzi widać, że jest głód w narodzie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w każdym razie fajnie, że chłopakom chce się coś robić, żeby na miarę swoich możliwości bujnąć w Łodzi sport motorowy. I tu należą się brawa. A po ilości ludzi widać, że jest głód w narodzie .

Bardzo fajnie że się komuś coś chce i była okazja się spotkać, pojeździć i pokibicować ... oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...