Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

GÓRAL z Łodzi napisał(a):

no to ja pozdrawiam z Jastarni ....

to się zgadaliśmy

 

 

No zgadaliśmy się... Jakoś tak blisko trafiamy w wakacje i ferie

A przy okazji jakiegoś spaceru na półwyspie mijał mnie chyba Marcin (w każdym razie jego samochód - oklejony nakaraiby.pl ale chyba jakoś delikatniej niż na Plejadach). I jeszcze jakaś głośna czarna impreza z naklejką plejadową na szybie przedniej.

 

Bawcie się dobrze

 

 

Tak bawi...liśmy się dobrze. Szpital w "przedszkolu" i jesteśmy już w Łodzi.

A Marcin jeździ swoim starym Forkiem po Helu ze skuterem na lawecie, bo ten nowszy niestety miał wybuch na 4 garze i znowu stoi u Edwina :evil: już chyba ze 3 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bys chcial, to moge ten samochud obejrzyc dla ciebie. Tak i tak musze tam jechac kupic olej i filtr oleju na zapas.

 

 

lepiej nie :) zanim Ty zaczniesz coś ogladać, może pierw my zobaczymy Ciebie :roll:

 

ten samochód zna Romek Cybel... ALE ogólnie znaną teza jest iz nie DA sie przełożyć Bi-turbo z zachowaniem 2 turbosprężarek... jak to zostało ucznione, najwidoczniej lepsi od "Naszych" się za to wzięli...

 

jak dla mnie to cena abstrakcja, może jak ktoś sie uprze na takie auto to na siłe zapłaci... ale BiTurbo dpy nie urywa i nie jest czymś lepszym od single trbo...

 

ja bym odpuścił zdecydowanie - za 32 k pln to można mieć juz całkiem fajnego new-age'a a o gc8 nie mówiąc - musiałby być w "Malina" stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...