Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba się do tej ligi przygotować :mrgreen: , w związku z czym mam pytanie do Was. Czy rozmiarówka obuwia Sparco jest standardowa, czy też trzeba zamawiać buty w rozmiarach większych/mniejszych niż się nosi :?:

 

trzymają std. rozmiar - zamawiaj taki jaki nosisz , jesli moge coś podpowiedzieć - nie zamawiaj wysokich butów...

 

bardzo fajnie sprawują się mi Sparco K-Mid

 

buty-sparco-k-mid-l3_11056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafcio78, nie wiem który model butów wybrałeś, ale jak kupowałem Sparco Pit Lane, to miły Pan z RallyShopu doradził mi, że jak waham sie między 2 rozmiarami - brać większe, bo one charakteryzują się dość niskim podbiciem i jeżeli zdarzają się wymiany, to z reguły na większe rozmiary niż mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze jedna wiadomość...

 

do grona firm wspierających Naszą Ligę , dołączają...

 

Tory logo.22606.100x0a.png

 

mamy pełne poparcie oraz wsparcie przy realizacji Ligi, firma także nie wyklucza udziału w gratyfikacjach za miejsca premiowane... :D

 

na rozmowę na w/w temat jestem umówiony po 2 eliminacji, chcą zobaczyć efekt i sposób realizacji projektu... o co raczej się nie martwię ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze jedna wiadomość...

 

do grona firm wspierających Naszą Ligę , dołączają...

 

Tory [ http://gruper.pl/repository/thumbnails/logo.22606.100x0a.png ]

 

mamy pełen poparcie oraz wsparcie przy realizacji Ligi, firma także nie wyklucza udziału w gratyfikacjach za miejsca premiowane... :D

 

na rozmowę na w/w temat jestem umówiony po 2 eliminacji, chcą zobaczyć efekt i sposób realizacji projektu... o co raczej się nie martwię ;):)

 

No to super, niech no jakiś rabacik dorzucą.

Co do zorganizowania to również się nie martwie, jesteśmy solidni jak auta Subaru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtopic trochę. Czy ktoś z was słyszał o firmie:F.H.U.A-FIBAK, UL.FLATTA 3? Wystawiają na allegro fajną imprezę http://allegro.pl/subaru-impreza-wrx-4x ... 96790.html

Może ktoś zerknie i powie czy warto się tym zajmować? Jak niektórzy wiedzą szukam czegoś dla siebie zamiast nudnego ;) Legacy ;) .

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tera nie wiem w której dziedzinie mam wzmóc treningi? :mrgreen:

 

Panie Prezesie ŁGLP:

Łubu dubu,łubu dubu,łubu............ :mrgreen:

To śpiewałem ja..... :twisted:

 

 

Jarząbek Roman ? :D

 

łubudubu łubudubu - będzie niezła impreza :D

 

 

 

Adres jest łódzki. Handlarz?

 

 

handlarz i uwierz mi , nie chcesz tego auta... ktoś je buchnął piterowi i juz na allegro wisi...

 

 

 

przebieg 83kkm :roll:

 

micha auto 10 letnie , kupowałbym tylko i wyłacznie z pewną historia, a tego na allegro nie znajdziesz , tak jak rozmawialiśmy - będę pod koniec stycznia w Sączu , zapytam "człowieka z południa" czy miałby cos pewnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...