Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się widzi Hobbit72, że zostaniemy sami :mrgreen: Ale trudno, jak inne subarynki wolą grzać miejsca na parkingach to współczuję takich właścicieli :twisted: Oby się tylko nie dowiedziały od innych aut na ulicach co je ominęło bo wtedy na pewno się zaczną buntować :razz: Termin był ustalony ponad miesiąc temu i każdy kto czasem tu wejdzie i przeczyta ten wątek o tym wiedział. Nikogo na siłę namawiał nie będę, bo po co. Chciałem tylko poznać kilku pozytywnie zakręconych kierowców Subaru (tak jak ja) i powymieniać się doświadczeniem podczas jazdy. Może następnym razem ktoś inny postanowi coś dla WAS zorganizować i na mnie może liczyć, bo się stawię z moją Amelką. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku w weekend. Wszyscy, którzy pomimo złej pogody, studiów, wyjazdów rodzinnych i służbowych, awarii samochodów, nalotu UFO i końca świata postanowią jednak przyjechać w sobotę serdecznie sapraszam i czekam na propozycje czy będziemy jakiegoś grilla rozpalać czy jakieś ognicho z kiełbasami robić czy starym harcerskim sposobem jak zgłodniejemy to pojedziemy do Mac Donalda :mrgreen:

Dopisujcie się na listę:

 

1. Skolo

2. ...

3. ...

4. ...

5. ...

6. ...

7. Szkło Hobbita72 :twisted:

8. Hobbit72

9. ...

10. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się widzi Hobbit72, że zostaniemy sami :mrgreen: Ale trudno, jak inne subarynki wolą grzać miejsca na parkingach to współczuję takich właścicieli :twisted:

 

Jeszcze słowo, Skolo i wyjadę Ci na czołówkę!! :twisted:;)

 

Moja subaryna będzie śmigać pod ukraińską granicą, więc nie będzie bezczynna...

A tam sporo jest szutrówek...

 

Wspomnijcie mnie czasem, a nie obgadujecie między innymi ;)

 

Haj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko poznać kilku pozytywnie zakręconych kierowców Subaru (tak jak ja)

 

I ja ;)

 

Jeszcze słowo, Skolo i wyjadę Ci na czołówkę!!

 

A Ty cwaniaczku teraz przod chcesz sobie cudzym kosztem wyremontowac... ;)

 

Ale szutry mam nadzieję cały czas aktualne?

 

Jak najbardziej aktualne, oby tylko zabami nie rzucalo... :)

 

a wybiera się ktoś w ten czwartek ?

 

No ja niestety nie (popoludniowka...). Bylem tydzien temu i byl tylko moj imiennik Zembol (Radek) - pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w najbliższy czwartek (13 września) planujecie spot jakiś...? ... .. .

Witojcie Chłopczyska,

Dawno mnie nie było, przynajmniej tak mi się wydawało, ale teraz jak widzę, że umawiacie się na 13 września 2007, to jestem przekonana, że tak strasznie dużo czasu nie przebalowałam. no tak... jeszcze dużo postów przede mną... to czytam i będę sukcesywnie nadrabiać postne :smile: zaległości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak znajdę fajne trasy to dostanę wzorowe z informatyki :twisted:

ale te trasy mają być do terenu czy do szubkiej jazdy na ręcznym??

jakby ktoś się liczył ze zdaniem kobiety to proponuję trasy w terenie :!:

ja tam wolę skakać góra-dół niż posuwać gładko, szybko i do tego na zakrętach :razz:

a jak ktoś boi się o te - jak to Hobbit dumnie powiedział - dupowozy - to zawsze możemy po prostu pospacerować i dać autom szansę na należny im odpoczynek (byle nie wieczny na jakiejś hopce) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym dołączył do szanownego grona łódzkich maniaków subaru, chociaż jestem ze Zgierza, ale niestety obiecałem romantyczny weekend :) i zamierzam dotrzymać słowa.

Może następnym razem :)

 

Pzd

Michał

 

och! ach! aj! :roll:

żeby wszyscy mężczyźni ze zgierza wybierali romantyczny weekend zamiast szutrów na ręcznym....

oj.... :roll:

Zly - dziękuję, że przywróciłeś mi wiarę w romantycznych mężczyzn, ale ostrzegam - trzymaj się z dala od Skola, bo będzie chciał Cię sprowadzić na złą szutrową drogę, którą sam obrał :!:

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój ulubiony nauczyciel Mr.

 

 

Chlopie masz prze... chlapane ;) czyscisz mi monitor... takiej wazeliny to on w zyciu nie widzial :shock: :twisted::mrgreen:

Hobbit - widział większą wazelinę jak proszę, aby posprzątał, ugotował obiad, pozmywał i wyszedł z psem, bo mnie głowa boli, a mam jeszcze duuuuużo pracy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.10.2007 Real na Piłsudskiego, koło stacji benzynowej

LISTA OBECNOŚCI:

1. Skolo (z Amelką)

2. Aniołeczek (z Benkiem, jeżeli będzie chciał prężyć silniczek, ostatecznie Amelką ze Skolem)

3. Raselek (w Amelce)

4. ...

5. ...

6. ...

7. Szkło Hobbita72 (w...) - pozdrawiam bardzo serdecznie

8. Hobbit72 (z...)

9. ...

10. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu ja zniknąłem z listy :?:

 

I pewnie nie będę sam. Ale szutry mam nadzieję cały czas aktualne? :twisted:

 

Ups... Moja niekompetencja podczas czytania dopisków pod cytatami ;-)

Oczywiście już się poprawiam i zwracam Ci Twoja pozycję nr 9 :mrgreen:

 

1. Skolo (z Amelką)

2. Aniołeczek (z Benkiem, jeżeli będzie chciał prężyć silniczek, ostatecznie Amelką ze Skolem)

3. Raselek (w Amelce)

4. ...

5. ...

6. ...

7. Szkło Hobbita72 (w...) - pozdrawiam bardzo serdecznie

8. Hobbit72 (z...)

9. Citan

10. ...

 

Czekamy na aktualizację następnych pozycji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie!

 

Dopisuję się warunkowo, ale mam nadzieję że dam radę. Napiszcie coś kolego sKOolo, jaki jest plany spoto-gry, gdzie się wybieramy, czy przyjeżdżacie z dzieciakami?

 

1. Skolo (z Amelką)

2. Aniołeczek (z Benkiem, jeżeli będzie chciał prężyć silniczek, ostatecznie Amelką ze Skolem)

3. Raselek (w Amelce)

4. ...

5. ...

6. Urabus :?:

7. Szkło Hobbita72 (w...) - pozdrawiam bardzo serdecznie

8. Hobbit72 (z...)

9. Citan

10. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj raczej nie zdążę, chyba, że będziecie jeszcze koło 19. Jak będę wracał z pracy to na pewno tamtędy przejadę i jak ktoś będzie to się zatrzymam ;-)

Pozdrawiam i w razie czego do Soboty ;-)

 

Co do planu Działania to będzie trasa do przejechania na czas i jak pogoda dopisze zrobimy sobie może jakieś ognicho ???

Ogólnie zero stresu i Full przyjemności. Rodzinki zadziecione też mile widziane ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...