Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Po krótkich ustaleniach proponuję godzinę wyjazdu na 12:30 (około plus minus)

Miejsce spotkania stacja BP międzi dworcem Kaliskim a Castoramą na przeciwki Pasażu Łódzkiego

 

Skaład:

GÓRAL z Łodzi

cybel

kosmit

 

co z resztą

Apacz odpada jedzie wcześniej

 

Urabus????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klekocikiem,statecznie z rodzinką,pokulać się po wertepach na terenowej i sprawdzić możliwości klekocika.Klasyk służy "głowie rodziny" ku rozrywce,jadąc Klasykiem trzeba zabierac dodatkowy komplet kół,brak miejsca dla bagażu i całej rodziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!

 

W niedzielę, tam gdzie zwykle, na krańcówce za szpitalem wojewódzkim w godzinach 12-18 odbędzie się Konkurs Zręczności Kierowców,

płatne przejażdżki na trolejach, wystawa aut zabytkowych i prawdopodobnie popisy drifterów...

 

Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

I ja znow powrocilem do zywych :)

Mam nadzieje ze teraz juz na dluzej.

 

Na Plejady niestety nie pojechalem ze wzgledow "zawodowych" tzn nieszczesliwy zbieg terminow z Rajdem Polski a tam po prostu bawilem sie w sedziego.

 

Druga rzecz to i ja musze (chce?) sie pochwalic ze drzewo posadzilem juz kiedys a teraz to mi juz pozostanie tylko wybudowac dom :) Co prawda nie wiem czy bedzie syn czy corka ale to zawsze jakis poczatek :)

 

 

No i jeszcze jedna sprawa... jak tu wszedlem to doznalem malego szoku (nowe image forumowe) ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...do kogo w łodzi mozna podjechać, aby podpiął się przez złacze i zrzucił loga, i ewentualnie porownał odczyt czujnika egt montowanego w kolektorze, z tym seryjnym z uppipu? Idealnie byłoby gdyby była możliwość podpięcia sondy szerokopasmowej?

 

...jest ktoś taki madry w Łodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba jakies duuuże pępkowe zrobić :cool:

 

góral z łodzi, woyt, hobbit, ja :razz:

 

No to jeszcze raz gratuluję 8) . A czy kolega to trochę bardziej zajęty nie będzie z powodu podwójnego szczęścia :twisted::twisted: a może nawet potrójnego :wink: coby tak z nami piwko pić :P

Dobra koniec tych złośliwości jestem do dyspozycji, między innymi z powodu moich zaległości z wami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zróbmy spota

 

proponuję miejsce - Parking CT Ptak w Rzgowie - Pizzeria Marco ok godziny 18. (moze czwartek?)

 

parking pusty, mase asfaltu do zostawienia opon, Policji nie bedzie - teren prywatny / znam właściela, rabat na pizze i napoje gwarantowany / klimat do stworzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...