Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Może uda mi się namówić Kurę, coby swoim nowym nabytkiem też się pojawił :mrgreen: W takim razie pozostaje tylko kwestia godziny, jak dla mnie może być kole 18-19 czy nie za wcześnie ???

 

BEDE!! :D

Muszę tylko załatwić opiekunkę do dzieci i jadę :)

 

To 18:00 czy 19:00 ??

 

I mogę siedzieć nawet do 22:00, bo potem odbieram żonę z Fabrycznego...

 

Do zo!!

 

Kurok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mozna tak pobrudzic samochod w Lodzi lub okolicach ? :)

 

No jeśli lubisz błotne kąpiele (a ja uwielbiam :mrgreen: ) to najbliżej masz helenówek. Chetnie tam z Tobą pojadę ;-) Nieco dalej bo kawałek za Zgierzem są Czarnówki i fajne błotne szuterki, wiem bo tamtedy jeżdżę do pracy jak zaśpię :mrgreen: Jeśli będą chcętni to możemy w jakąś sobotę lub niedzielę od rana zrobić mały wypadf na ubłocenie naszych Autek. Kiedyś już taki był i moim zdaniem było super, no może Citan niezbyt dobrze to wspomina bo od szaleństw miał nieprzewidzianą wizytę u wulkanizatora, ale takie rzeczy się zdarzają, sam też po pownych jazdach na Helenówku w niedzielę szukałem warsztatu gdzie by mi wyczyścili felgę z kamieni i trawy i dmuchnęli w koło powietrza :twisted: Takie uroki jazdy po bezdrożach, ale i tak warto. W czwartek wrócimy do tematu w 3D pod Manufakturą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli lubisz błotne kąpiele (a ja uwielbiam :mrgreen: ) to najbliżej masz helenówek

jakby co, zapisuję się, djacie znaka. Może najbliższa Sobota?

woyt pochwal sie gdzie mozna sie tak pobawic :smile:

tym razem szalałem w Kętrzynie - moje stare tereny, fajnie było

wiedzialem ze tak bedzie :twisted: jak tylko cos sie uda zorganizowac w Lodzi to mnie nie bedzie na miejscu.

może dasz radę, poprzekładaj randki, itp hehe

ja postaram się być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS.Kura czyzby nowy nabytek :?: :cool: foty :?: :razz:

 

Tak :)

 

Młoda i słaba, ale i tak fajowa...

 

282957862-C9847451_1a.jpg

 

282958901-C9847451_3a.jpg

 

282958901-C10097081_9.jpg

 

Pozdr.

 

Do zoo!!

 

[ Dodano: Wto Paź 27, 2009 7:22 pm ]

ok zgadzam sie trzeba przedyskutowac ten temat :)

 

no frekwencja chyba dobra sie zapowiada a do czwartku jeszcze troche wiec napewno znajda sie kolejni chetni :)

 

Nooo :) Spróbuję sciągnąć subaraki spoza wirtualnej kliki :)

 

Zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kura slaba czy nie, zacna fura, motor 125 KM czy 160? chyba ze w tej budzie 160 jeszcze nie bylo :roll: I fachowy spojler ma :wink:

 

woyt nie da rady, w kraju bede dopiero w przyszlym tygodniu :neutral:

 

Zycze wszytkim milego spota, robcie chciaz jakies foty zebym wiedzial ile trace :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kura slaba czy nie, zacna fura, motor 125 KM czy 160? chyba ze w tej budzie 160 jeszcze nie bylo :roll: I fachowy spojler ma :wink:

 

A dziękuję, w tej budzie jest to ładny i wysmakowany samochodzik, szkoda, że to tylko miły dupowozik... 125 koni pozwala przemieszczać się bezawaryjnie i bezpiecznie, a na śliskim trochę powariować :)

160 koni by się tutaj przydało, ciekaw jestem jak ze swapem - temat do przemyślenia... ;)

 

A spojlerek?? Hm, powoli się do niego przyzwyczajam... Co mi przyjdzie z WRX'owego naleśnika, skoro nie śmignę spod świateł jak dziki??

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę - frekwencja była całkiem całkiem, pogoda również (poza tym, że zimno).

Pozdrawiam wszystkich, którzy się stawili :!: Miło było poznać.

 

PS: Te gieteki to jednak ładnie gadają :cool:

PS2: Pomysł "łódzkiego" Ułęża z Wrooblem zacny :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...