Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pomimo zapowiedzi niestety sie nie pojawilem... nie moge powiedziec ze zapomnialem, ale wracajac z pracy po prostu nie mialem do tego glowy... Zona wyjechala siedzi caly tydzien w Ciechanowie :) i kociak mi sie pochorowal :( wiec prosto z pracy gonilem do domu... w sumie moglem na chwile wpasc, ale caly czas chodzi mi po glowie "SUBARU" (jedyne sluszne imie dla kota jakie mi przyszlo do glowy jak go po niego jechalem :) ) i po prostu przypomnialo mi sie dopiero w domu. A zaluje bo w sumie z Radogoszcza przez Manu mialbym "prawie" po drodze... No ale co sie odwlecze... 11 juz postaram sie byc.

 

 

PS. A teraz przyznac mi sie kto dzisiaj tankowal przede mna LPG na Zielonej/Wlokniarzy na stacji D&D czy jakos tak... gosc byl zachwycony... "to juz drugie Subaru... niedawno bylo takie samo :) ten tez ma takie cos ze jak sie rusza ze swiatel to nie ucieka do tylu... ?" :mrgreen:

 

A... i rejestracja chyba EZG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że mogłem was zobaczyć. Następnym razem np.11 musimy gdzieś wspólnie pojeździć.

Podczas powrotu z naszego spotkania zobaczyłem "próbę" startu Marcina w jego STiaju. Teraz choruję na Imprezę. Dlatego wczoraj wyciągnąłem mojego MinistraFinansów (żonę) do SubaruPoint zobaczyć WRX'a, o którym wspominał Marcin. Teraz zostało mi tylko dobrze zaplanować skok na jakis bank ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję spontan-spota!!

 

W tą sobotę o godz. 9:00 na polach i górkach przy ulicy Okulickiego (niedaleko kompleksu STACJA NOWA GDYNIA)

 

Ma to być dwugodzinne spotkanie na zielonej łączce.

Czyli będzie mozliwość pokręcić bączki, poskakać po błotku i podejchać pod stromą górkę...

 

Czekam na zgłoszenia!!

 

Dwa subaraki już są ... ;)

 

Hobbit?? :lol:

 

Jeszcze raz pokazuję miejsce akcji ;)

 

spotinblot.jpg

 

 

EDIT!!!

 

Już po...

 

Zrobilismy sobie mały slalom. Naprawdę mały, bo ciasno ustawiony i trza było sie napocić ;)

Nowe doświadczenie :)

 

Zapraszam do ogladania:

 

Kombiwar NA

Ciasny slalom na Jutubie ;)

 

Sedan NA

Ciasny slalom 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomylka spot bedzie 10 sroda godzina mniej wiecej 21-22

 

no i ja odpadłem również :sad: ustawiłem sobie dyżur na środę, żeby mieć czwartek wolny :sad: i jeszcze śnieg ma spaść to by się też pojeździło :sad:

 

a tu całe życie wiatr w oczy :razz:

 

[ Dodano: Nie Gru 07, 2008 8:25 pm ]

spontan-spota!!

 

W tą sobotę o godz. 9:00 na polach i górkach

 

w soboty ZAWSZE pracuję :evil: a czasem dodatkowo w niedziele :evil:

ale jakby to było w tą niedzielę (czyli dziś) to fajnie byłoby do was dołączyć :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomylka spot bedzie 10 sroda godzina mniej wiecej 21-22

 

no i ja odpadłem również :sad: ustawiłem sobie dyżur na środę, żeby mieć czwartek wolny :sad: i jeszcze śnieg ma spaść to by się też pojeździło :sad:

 

a tu całe życie wiatr w oczy :razz:

 

[ Dodano: Nie Gru 07, 2008 8:25 pm ]

spontan-spota!!

 

W tą sobotę o godz. 9:00 na polach i górkach

 

w soboty ZAWSZE pracuję :evil: a czasem dodatkowo w niedziele :evil:

ale jakby to było w tą niedzielę (czyli dziś) to fajnie byłoby do was dołączyć :roll: )

 

Slesz!!

 

Następnym razem spontan będzie w niedzielę :D

 

Skoro środa odpada, to trza pomysleć nad "spontanem" w czwartek. Masz wolne w ciągu dnia?? To można zrobić taki napad na górki kole 14:00-15:00... Hm??

 

Albo wieczorem... Skolo też przyjedzie...

 

Tyle, że ja wolę aktywne spoty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kura

może być spontan w następną niedzielę (ale jakoś sensownie - nie żeby o 6 rano :wink: )

w czwartek wieczorem - dzień u mnie generalnie polega na tym, ze najpierw praca do różnej godziny, potem jasiek (7 m-cy) do 19-20 i na 21 mogę się stawić gdzie potrzeba :wink: również na jakiś aktywny spot :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...