Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

OK @Juan Rapru też potwierdził zatem....

Jutro, koło godz.14, w sukiennicach przy Starym Rynku (od strony północnej) na Bałutach spotkanie i spacer po "krainie latających scyzoryków"

Głównym kustoszem i spiritus movens przedsięwzięcia od strony merytoryczno-historycznej mianowany jest @Juan Rapru B)

Zapraszamy WSZYSTKICH chętnych!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ipsx82 napisał:

Trza było poczekać z nami na dyliżanse a nie biec na ikarusa :OO:

 

To nie był Ikarus :faja:...a biegłem, bo chciałem być jak Linda w filmie "Przypadek" Kieślowskiego...też biegł, też na Fabrycznym ...i co z tego, że za pociągiem, w innym kierunku i to był wtedy zupełnie inny Fabryczny :OO:

 

Wielkie podziękowania dla @Juan Rapru za wejście w rolę przewodnika. Wspaniała gawęda o tym -  jakże mało urokliwym przecież - kawałku Łodzi. Żona zachwycona opowieścią i towarzystwem. Dziękuję wszystkim za spędzony wspólnie czas...jak zwykle było niezwykle.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Juan Rapru dziękuję, za spacer po słynnych Bałutach. Zrozumiałam dlaczego mówi się „Bałuty to stan umysłu”. Pranie wywieszone przed blokiem - niespotykany widok - tak mnie zaskoczyło, że zapomniałam zrobić zdjęcia. Można śmiało powiedzieć, że Bałuty są jak subaru, tak brzydkie, że aż piękne. :)

4364DDD2-82A4-4E8C-B5D3-AFF290444838.jpeg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...