Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, marek95_1995 napisał:

Cześć, taki mały off-top bo nie wiem gdzie spytać. Potrzebuje dobrego blacharza, by uratował mi tylne kielichy w howku. Ktoś zna kogoś ? Z góry dzięki za info :)

 

Znam blacharza, ale nie wiem czy on teraz podejmuje się takich prac - ma niedobory w pracownikach, poza tym nie narzeka na brak innych zleceń.

Popytam w pracy kogo mozna polecić do takiej roboty.

Poza tym, to nie jest żaden off-top, bo to jest nasz łódzki watek i różne sprawy tu poruszamy...dotyczące naszego "podwórka".

Przyjdź jutro na spotkanie, pogadamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, marek95_1995 napisał:

Cześć, taki mały off-top bo nie wiem gdzie spytać. Potrzebuje dobrego blacharza, by uratował mi tylne kielichy w howku. Ktoś zna kogoś ? Z góry dzięki za info :)

Zajrzyj na ul. Źródłową, naprzeciw parku. Gościu chyba lubi wyzwania. Wprawdzie nie specjalizuje się w Subaru, ale mi Liberko podratował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Turbo napisał:

Uuu stanęli w polu - pewno panewka :P

A mnie dzisiaj znowu stanął i tak stoi długo już, a mnie dzisiaj znowu stanął w szczerym polu piękny wurc. Część facetów mi zazdrości, że posiadam taki sprzęt. Część aż skacze tu z zazdrości gdy usłyszą jego dźwięk, bo on nawet kiedy stoi to ma w sobie wielką moc z doświadczenia dzisiaj powiem, że postoi trzecią noc.

 

:OO:
 

Parafrazując piosenkę…;)

 

Edytowane przez Rozrabiara
  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rozrabiara napisał:

A mnie dzisiaj znowu stanął i tak stoi długo już, a mnie dzisiaj znowu stanął w szczerym polu piękny wurc. Część facetów mi zazdrości, że posiadam taki sprzęt. Część aż skacze tu z zazdrości gdy usłyszą jego dźwięk, bo on nawet kiedy stoi to ma w sobie wielką moc z doświadczenia dzisiaj powiem, że postoi trzecią noc.

 

:OO:
 

Parafrazując piosenkę…;)

 

 

Przychodzi w życiu mężczyzny taki czas, że cieszy się kiedy cokolwiek mu stanie :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Neutrino33 napisał:

 

Przychodzi w życiu mężczyzny taki czas, że cieszy się kiedy cokolwiek mu stanie :biglol:

Albo  trzeba wyciągnąć spluwę i krzyknąć: "Stój, bo strzelam!"  :OO:

 

PS.

Jutro w Chmielowej aktualne?

Edytowane przez Juan Rapru
PS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...