Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Odmeldowuje sie ze dojechalem. Aktualnie szukam parasola w m1:)

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pan Dziedzic, o 26 Apr 2014 - 10:02, powiedział: thearchitect, o 26 Apr 2014 - 09:42, powiedział: powoli rozpogadza się przynajmniej na Retkini Na Retkini stacjonujesz? Na obywatelskiej jeszcze pada, tak twierdzi Teddy po powrocie ze spaceru.
 

 

Kurcze, jak Obywatelska to już Retkinia to tak:D A poza tym na spocie dowiedziałem się od Wykasa, że Wykas Senior i ja jesteśmy sąsiadami ;-)

 

@Wykas Senior - fajny ten Legac, pamiętam jak parkowałeś na Naszym osiedlu na krakowskich blachach jeszcze niedawno;-) Ale nieuświniony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pan Dziedzic, o 26 Apr 2014 - 10:02, powiedział: thearchitect, o 26 Apr 2014 - 09:42, powiedział: powoli rozpogadza się przynajmniej na Retkini Na Retkini stacjonujesz? Na obywatelskiej jeszcze pada, tak twierdzi Teddy po powrocie ze spaceru.

 

Kurcze, jak Obywatelska to już Retkinia to tak:D A poza tym na spocie dowiedziałem się od Wykasa, że Wykas Senior i ja jesteśmy sąsiadami ;-)

 

@Wykas Senior - fajny ten Legac, pamiętam jak parkowałeś na Naszym osiedlu na krakowskich blachach jeszcze niedawno;-) Ale nieuświniony :P

Nioch nioch nioch :))) dokladnie tak :)

A Twoj to ta Imprezka sliczna? musze sobie swinki zamowic. A czy dzis pod M1 sie przypadkiem nie przywitalismy? Jeszcze nie rozpoznaje za wiele osob haha ;)

 

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu snake'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A Twoj to ta Imprezka sliczna? musze sobie swinki zamowic. A czy dzis pod M1 sie przypadkiem nie przywitalismy? Jeszcze nie rozpoznaje za wiele osob haha

Czy śliczna to nie wiem ale chyba ta ;-) A co do M1 - nie wiem, chyba nie. Ja już tradycyjnie Skola tylko atakuję:P Ale jak nie to coś mi mówi że jeszcze nie raz będzie okazja ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...