Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

gdzie w lodzi jest samoobsługowa myjnia z najazdem gdzie mógłbym umyć sobie podwozie.

Z najazdem na takiej myjce może być ciężko.Nikt już nie bawi się w takie ustrojstwa.

Chyba musisz się zdrowo "nakucać". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy jest w Łodzi magik co zainstaluje mi płyte pod silnik , dyfer,czy trzeba do Wawy drałować?

 

mam takich zapaleńców :)

 

To ja też poproszę o namiary.

Jak z Pan Dziedzic się zbierzemy 2 szt to nie hurt ale jakoś łatwiej się negocjuje.

 

Po wizycie Majowej w górkach na płytę pod silnik nawet żona się zgodziła ;)

 

 

poszło do Was PW :)

 

ludzie bardzo ogarnięci, jeden to mechanik w Toyocie i obaj są zapaleńcami rajdówek itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, ale w PremioSzer - tył i przód był do poprawy, teraz już jest ok. Całość trwała ok. 2 godzin z "wypoziomowaniem kierownicy", Panowie dość długo męczyli się z jedną śrubą, w końcu poszła ;-) Ustawiał mi taki starszy Pan, możesz być cały czas przy tym co tam kombinuje i na koniec jazda, czy rzeczywiście jest poprawa. Dostajesz też wydruk jak było przed i po ze zbieżnością i kątami.

 

220 zł sobie policzyli za tył i przód, w cenie nie ma masażu tajskiego jakby się mogło wydawać :P Nie wiem, jednak jakbym miał czas to bym zaryzykował tego ze Zgierskiej, cena prawie 3x niższa, sprzęt podobno ten sam...

 

BTW woyt, to nie Ciebie dziś widziałem koło 10:15 na rogu Północnej i Sterlinga? Jak tak to dobra passa na tym skrzyżowaniu, tydzień temu udało mi się tam przepuścić garfielda ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

220 zł sobie policzyli za tył i przód, w cenie nie ma masażu tajskiego jakby się mogło wydawać :P Nie wiem, jednak jakbym miał czas to bym zaryzykował tego ze Zgierskiej, cena prawie 3x niższa, sprzęt podobno ten sam...

 

BTW woyt, to nie Ciebie dziś widziałem koło 10:15 na rogu Północnej i Sterlinga? Jak tak to dobra passa na tym skrzyżowaniu, tydzień temu udało mi się tam przepuścić garfielda ;-)

220 zeta to lekka przesada.

Wczoraj jezdzilem ale w zupełnie innych rejonach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, we wtorek nabyty a już w ta sobotę wybieram się moim 'pierworodny' w "korzenne" strony :) i mam nadzieję, że będzie okazja wymienić na drodze jakieś uprzejmości :)

Edytowane przez j_a_b_b_a_r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...