Skocz do zawartości

Kupiłem samochód na "S"...


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ty kiedyś kupisz auto w jakimś niedziwnym kolorze? Może na żywo wygląda lepiej, bo ogólnie samochód sam z siebie jest całkiem ładny, co mogę stwierdzić po egzemplarzach widzianych "na żywo'. Dziwnym trafem wszystkie były w innym kolorze, ale to na pewno przypadek :mrgreen:

 

 

EDIT: Sprostowanie. Przypomniałem sobie, że widziałem jednego srebrnego i wyglądał na żywo jeszcze gorzej niż Twój na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I jakie wrażenia ?

Jak najbardziej pozytywne.

Z wad:

- upiornie czerwone podświetlenie zegarów (wolę inne kolory, tak jakoś) - na szczęście da się (trochę) przygasić;

- fotele bez żadnego trzymania bocznego, co w połączeniu z raczej dużym ugięciem zawieszenia daje niekiedy fajne efekty (wrzaski, piski, zawały serca) u pasażerów.

Z zalet:

- zupełnie przyzwoita dynamika;

- bardzo dobra widoczność i zwrotność;

- bardzo przyjemna i bezstresowa jazda po polnych drogach, koleinach, studzienkach i innych takich;

- instynktowna obsługa przyrządów,

- wydajne chłodzenie;

- sporo miejsca w środku;

- bardzo dobra jakość spasowania elementów i wykończenia.

Generalnie - jak za te pieniądze - kawał bardzo fajnego i przyzwoitego samochodu.

 

No i laski się oglądają.

 

Faceci też, jakby to kogoś interesowało ;-)

 

Czy ty kiedyś kupisz auto w jakimś niedziwnym kolorze?

Wątpię :mrgreen:

 

czemu to Ty jesteś za kółkiem, jak auto jest podobno małżonki ?

Dobrze, że nie mam na sobie liberii...

 

Najlepiej być z facetem, ale samym sobą, jest jeszcze niej problemów

Podejrzewam, że to nudne byłoby... acz zależy, jaki facet... :twisted:

 

bezstresowej jazdy i "szerokości"

Thx :cool:

 

moglbys zrobic jakies fotki, na ktorych auto jedzie bokiem?

Ja...!?

 

Żeby mi się pled z kolan obsunął i kapelutek przekrzywił? Poza tym - w instrukcji nic nie piszą o jeździe bokiem, tylko przodem i tyłem, i żeby sobie kluczyka do oka nie wsadzać i nie jeść bateryjki z pilota... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- fotele bez żadnego trzymania bocznego, co w połączeniu z raczej dużym ugięciem zawieszenia daje niekiedy fajne efekty (wrzaski, piski, zawały serca) u pasażerów.

 

Jak jeszcze nie spadają na ciebie pasażerowie przy skrętach w prawo to nie jest źle. Ja mam prawie urwaną "cykor-rączkę". :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze nie spadają na ciebie pasażerowie przy skrętach w prawo to nie jest źle. Ja mam prawie urwaną "cykor-rączkę".

Przewidujący jestem i szanuję zasady BHP. Ostro skręcam tylko w lewo :twisted:

 

A ponieważ zbliżam się do końca etapu docierania For-Sexa, dorzucam jeszcze kilka uwag i informacji o nim - może się komuś przydadzą przy decyzji.

 

Zużycie średnie z okresu docierania (przy docieraniu takim raczej żywszym, ot, tak... na 10 punktów i cztery stówy :oops: ) - 2/3 trasa (drogi powiatowo-wojewódzkie), 1/3 miasto, wyszło 7.3 litra.

 

W środku (poza płaskimi fotelami) doskwiera brak schowków. Poza tym drobiazgiem ergonomia i praktyczność OK. Po pięciu godzinach za kółkiem non-stop wysiada się bez bólu pleców i innych części ciała. Klima daje radę. Za to na wąskiej drodze pełnej górek, ciężarówek i panów w kapeluszach - zacząłem jednak tęsknić za jakimś dodatkowym litrem pojemności cylindrów, albo sprężarką...

 

Hamulce zaskakująco dobre - dwa razy sprawdzone w sytuacjach baaaardzo awaryjnych, acz od takiego nura przodu jakoś ostatnio odwykłem. Gdyby nie duży prześwit, pewnie miska by została na asfalcie...

 

Warto zainwestować w chlapacze. Bez nich burty i lusterka brudzą się błyskawicznie, nawet bez jakiegoś specjalnego błota po drodze.

 

Te duże lusterka, tak przy okazji, to bardzo fajny patent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...