Skocz do zawartości

Wiązka elektryczna Subrau WRX GD 2.0 Turbo r 2003. wersja USA


WRX666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję wiązki elektrycznej do Subaru WRX manual GD 2.0 Turbo r 2003 (USA) prod. Japonia. Konkretnie tej, która wychodzi spod kierownicy pod lewym błotnikiem do komory silnika. Dochodzi ona do skrzynki bezpieczników. 

Wiązki osprzętu silnika oraz wiązki dochodzącej do klem nie potrzebuję.

Na pierwszym zdjęciu wiązka wyjęta z mojego auta. Trochę zgilotynowana przy wypadku ;)

Drugie zdjęcie(poglądowe) trochę ładniejsze jakościowo przedstawia taką wiązkę z tym, że od wersji ze skrzynią automatyczną.73409288_2318813098246185_2775365325024133120_n.thumb.jpg.86aec0cad7766a1f812d455f5ec8f1d2.jpg75196463_2397569343837463_2311875020197986304_n.thumb.jpg.90419159fe9ce1ab1868fe4857ed6193.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Polutuj kable, luty zabezpiecz koszulkami termokurczliwymi, dodatkowo owiń potem wiązkę taśmą izolacyjną, włóż w peszel i będzie gitara. Najważniejsze to zabezpieczyć porządnie przed wilgocią, czyli rurki termokurczliwe, plastikowa taśma izolacyjna, peszel i znowu taśma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że mam połączone już wszystkie kable, główny bezpiecznik sprawdzony, napięcie do rozrusznika dochodzi pełne 12V, ale do kabiny już nic. Po przekręceniu kluczyka nie ma żadnej reakcji. Wydaje mi się, że problem może leżeć gdzieś indziej. Dlatego też, chciałem założyć nową wiązkę i wyeliminować ewentualną jej usterkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz puszkę bezpieczników. Skoro polutowałeś kable i napięcie nie dochodzi do kabiny to najprawdopodobniej tam leży problem. Bardzo prawdopodobne, że pod wpływem wstrząsu uszkodzeniu uległ któryś z przekazników i dlatego prąd nie dochodzi do kabiny.  Najlepiej ściągnij z internetu service manual do USDMa, znajdziesz tam schematy, na których będzie dokładnie rozrysowany system zasilania. Ewentualnie podjedz do jakiegoś elektryka samochodowego to posprawdza czy przekazniki są ok. Ja niestety nie wiem jak sprawdzić przekazniki, więc nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem wiązki rozwiązany. Okazało się, że wadliwy był jeden przewód zasilający od skrzynki bezpieczników. Zasilanie w kabinie jest i rozrusznik kręci. Niestety nie odpala, ale to już w innym temacie ;)   Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...