Skocz do zawartości

Leon Cupra czy Focus ST?


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WRC fan, jestes gejem?

Tak w ogole dowiedzialem sie, ze jeszcze kilka sikorek ma ochote na sesje z Si :mrgreen:

 

Mam jakies tam zdjecia samego auta ale sa zupelnie bez tego 'jeb...' Za jakis czas bede mial.

Co do tej laski...... to tak sie zlozylo, ze nawet nie musialem jej namawiac na foty, dziewczyna zajmuje sie modelingiem i skorzystalismy na tej sesji zarowno ja jak i ona........ a ze dziewczyna jest goraca to...... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę sesji zdjęciowych aut z laskami, zwłaszcza w takich nienaturalnych pozach

 

zawsze fajne auta kojarzyly sie z fajnymi dupami... zajedziesz na jakiekolwiek targi motoryzacyjne itp. to zawsze widac skapo ubrane hostessy. Ja tam z wielka ochota lubie ogladac kobiety na takich imprezach........ wyobrazasz sobie jakby paradowali obok aut sami faceci? :lol: Pomijajac fakt, ze calkiem fajne uczucie jak nowo poznana kobieta paraduje pol nago przy twoim aucie

 

Pomijam fakt, że ta kobitka jest...nie w moim typie.

a bede troche zlosliwy ;) Ja zdecydowanie nie gustuje w pankówach

 

 

Owoc, krolem to ja jestem ale tylko i wylacznie wlasnych gaci :mrgreen:

 

Ps.Szykuje sie wkrotce calkiem fajny material 'video' :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zalezy kto naciska stoper :mrgreen:

 

Facet się Racelogic nazywa, czy jakoś tak :lol:

 

Swoja droga mozemy podyskutowac, czy do Civica, Megane i Astry bardziej pasuje Cupra, czy FR?! Czy przypadkiem Cupra nie powinna byc porownana z Golfem 30th, badz Golfem Pirelli, czy C30 T5, R32....

 

Jasne, że możemy:

 

Golf 30th i Pirelli w Polsce niedostępne.

 

C30 T5 jak sama nazwa wskazuje - 5 garów. Tu możnaby pokusić się o zestawienie z pokrewnym Focusem ST.

 

R32 - 6 garów i AWD więc jeszcze bardziej bez sensu. A do tego cena z kosmosu.

 

Do Leona FR to chyba jednak "zwykły" Golf GTI, chyba, że masz na myśli TDI? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, a masz fotki bez Si?

 

Szymon145, nie znam czlowieka. Leander Speth moze? A tak serio, to co za problem wykolowac Racelogica? Obojetne, czy to VBOX II Lite, IIs, czy III. O VBOX Mini, czy Performancebox nie wspominajac.

 

Szymon, GTI 30th mozna bylo kupic w Polsce na spec zamowienie. Dwa sprzedane w W-wie nawet :)

 

Seat nie jako znowu sobie strzelil gola, bo FR jest bez sensu. Nie wiele tanszy, a "gorszy" od Cupry. Zgodzisz sie ze mna chyba. Z drugiej strony z Civiciem Type-R powinno sie porownywac Leona FR, a nie Cupre.

 

P.S.

Ile masz przebiegu w czarnuchu?

 

P.S.2.

Przechodzisz do nas? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak serio, to co za problem wykolowac Racelogica? Obojetne, czy to VBOX II Lite, IIs, czy III. O VBOX Mini, czy Performancebox nie wspominajac.

 

Pewnie żaden, tylko po co to robić?

 

Szymon, GTI 30th mozna bylo kupic w Polsce na spec zamowienie. Dwa sprzedane w W-wie nawet :)

 

No tak, ale po pierwsze "można bylo", więc z punktu widzenia porady dla potencjalnego kupca to sprawa mało aktualna (chyba, że ktoś celuje w używkę) a po drugie udział takiego auta w porównaniu byłby mało prawdopodobny, chyba że udałoby się dostać samochód z prywatnych rąk, ale to trochę rzeźba.

 

Seat nie jako znowu sobie strzelil gola, bo FR jest bez sensu. Nie wiele tanszy, a "gorszy" od Cupry. Zgodzisz sie ze mna chyba. Z drugiej strony z Civiciem Type-R powinno sie porownywac Leona FR, a nie Cupre.

 

Leonem FR nie jeździłem. Patrz też na przelicznik ceny do wartości. CTR=102 900, Cupra=99 990

 

P.S.

Ile masz przebiegu w czarnuchu?

 

P.S.2.

Przechodzisz do nas? :mrgreen:

 

PS1 - tralalanaściecośtam :oops:

PS2 - Nope

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale po pierwsze "można bylo", więc z punktu widzenia porady dla potencjalnego kupca to sprawa mało aktualna (chyba, że ktoś celuje w używkę) a po drugie udział takiego auta w porównaniu byłby mało prawdopodobny, chyba że udałoby się dostać samochód z prywatnych rąk, ale to trochę rzeźba.

 

Pewno nadal mozna, bo sa w ofercie w Niemczech. Poza tym w kazdej chwili mozna testowke z Reichu sciagnac.

 

Leonem FR nie jeździłem. Patrz też na przelicznik ceny do wartości. CTR=102 900, Cupra=99 990

 

Szymciu, gdybym cale zycie patrzyl na przelicznik, to bym teraz jezdzil jakims sensownym samochodem, a nie utrzymywal stado samochod bez sensu, wyznawal mode w stylu cherokee i pracowal w firmie informatycznej badz telekomunikacyjnej zgodnie z odebranym wyksztalceniem. Carpe diem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymciu, gdybym cale zycie patrzyl na przelicznik, to bym teraz jezdzil jakims sensownym samochodem, a nie utrzymywal stado samochod bez sensu, wyznawal mode w stylu cherokee i pracowal w firmie informatycznej badz telekomunikacyjnej zgodnie z odebranym wyksztalceniem. Carpe diem.

 

W takim razie koledze, który zakładał wątek trzeba było jednak od razu polecić GT 400 czy cuś w tym rodzaju :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dal do wyboru kilka sztrucli. Nie bylo tam GT 400 :(

 

No i właśnie dlatego pisałem o wartości za kasę, bo większość ludzi (w tym i ja) naturalnie szuka też pod tym kątem poruszając się w granicach swoich możliwości. A że Ty masz inne, to chwalić, że tak je wykorzystujesz.

 

p.s.

wymieniamy czarnuchy na diesle next year?

 

Odpada. To z kolei nie mieści się w mojej filozofii Carpe Diem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymciu, gdybym cale zycie patrzyl na przelicznik, to bym teraz jezdzil jakims sensownym samochodem, a nie utrzymywal stado samochod bez sensu, wyznawal mode w stylu cherokee i pracowal w firmie informatycznej badz telekomunikacyjnej zgodnie z odebranym wyksztalceniem. Carpe diem.

 

GT 400, S.E., S2k. Am I insane?

 

 

Yeah, da hell, you are!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...