Skocz do zawartości

ubezpieczenia przez telefon i przez Internet


freeQu

Rekomendowane odpowiedzi

jesli brak Ci zaufania do wymienionych firm, usługę on-line ma Warta. cała procedura kompletnie niczym nie odbiega od standardowej poza tym ze zamiast patrzec na lico agenta/tki zerkasz na monitor. Jedynie co to warto przed zawarciem umowy w ten sposob sprawdzic czy nie masz "niestandardowych" znizek np ze względu na stosunek pracy z firma powiązana z Warta itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam ubezpieczony samochód Subaru Forester w Link4 i jestem jak do tej pory b. zadowolony. Ubezpieczałem samochód jesienią 2006 - w Link4 było najtaniej, a cała procedura odbyła się w sumie szybko i bezproblemowo (łącznie z przyjazdem rzeczoznawcy) Do dnia dzisiejszego miałem dwa zdarzenia (pęknięty zderzak i ukradzione lusterka) a Link4 oraz autoryzowany serwis Subaru Dawoj w Warszawie spisali się b. dobrze i nie miałem żadnych problemów. Zgłaszałem szkodę przez telefon - przyjerzdżał do mnie rzeczoznawca (1-2 dni później) potem oddałem samochód do warsztatu i w sumie było po sprawie. Trochę papierów trzeba wypełnić - ale robiłem to razem z rzeczoznawcą i zajmuje to około 30 minut. Naprawy dokonywałem zawsze bezgotówkowo, tak więc to serwis rozmawiał o pieniądzach z Link4.

Natomiast jesienią 2006 Allianz wycenił ubezpieczenie samochodu najdrożej - serio dwa razy drożej niż Link4

pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link4 bym odradzal ze wzgledu na to ze jest najwiecej skarg na ta firme, robia najwiecej problemow jezeli chodzi o odszkodowanie, oczywiscie nie zawsze co widac po wypowiedzia kolegi wyzej. Link4 jest najtansze, na czyms w koncu musza oszczedzac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link4 bym odradzal ze wzgledu na to ze jest najwiecej skarg na ta firme, robia najwiecej problemow jezeli chodzi o odszkodowanie, oczywiscie nie zawsze co widac po wypowiedzia kolegi wyzej. Link4 jest najtansze, na czyms w koncu musza oszczedzac...

 

Kiedyś się orientowałem to z ubezpieczeniem jest tak, że w każdym mieście jest inaczej... Czasem diametralnie ;) O 180 stopni itd :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ubezpieczenie Link4 jest tak dobre, że aż 8 miesiąc wypłacają mi odszkodowanie :)

a ponieważ to aż 680 zł brutto za porysowanie zderzaka przez zdezorientować Panią to papiery są u samego prezesa od stycznia do akceptacji :) Podobno to ważne.

 

sorry za offtopik ale muszę sie jakoś zemścić i wygadać bo mnie już dziewczyna nie chce nawet słuchać hehe :)

 

Nie polecam . Ot tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...