Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
po prostu doszły mnie takie słuchy...

 

Może michal coś więcej będzie wiedział.

 

Owoc, przestań udawać Greka, dobra? Że to niby skąd Cię miały dojść te słuchy, jak nie od michal? :twisted:

 

w stosunku do tego, co to auto oferuje

 

Mówisz o awaryjności dużo wyższej niż w imprezie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc, przestań udawać Greka, dobra? Że to niby skąd Cię miały dojść te słuchy, jak nie od michal? :twisted:

 

 

Właśnie nie od niego.

 

 

Mówisz o awaryjności dużo wyższej niż w imprezie? :mrgreen:

 

 

Przy obecnych cenach - trzeba to auto porównywać do WRXa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serdecznie MNP Moderatora przepraszam

 

Ja to ostatnio jestem taki kulawy moderator, bo pasek dostałem i koledzy Modowie zrobili nade mną sąd kapturowy, tak że przepraszanie mnie jest zdecydowanie złym pomysłem z punktu widzenia PR, czy też, innymi słowy, poziomu rispeka na forum :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serdecznie MNP Moderatora przepraszam

 

Ja to ostatnio jestem taki kulawy moderator, bo pasek dostałem i koledzy Modowie zrobili nade mną sąd kapturowy, tak że przepraszanie mnie jest zdecydowanie złym pomysłem z punktu widzenia PR, czy też, innymi słowy, poziomu rispeka na forum :mrgreen:.

Kolego Przemysławie!

Rispekt na Forum (nawet tak szanownym), to ja mam w głębokim rispekcie.

Ja tu nic nie sprzedaję.

Ja się tu tylko tak przypałętałem (że powtórzę za nieocenionym Marudą).

 

BTW:

Zmiany na Forum idą, więc jak mnie już i tak mało jest, to za chwilę mnie tu już w ogóle nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc, wiadomo, ze cena bardzo atrakcyjna. :) Ale imageowo to jakos nie pasuje. Jakbym mial sie zakladac to bym stawial, ze na EVO X zwieksza marze z powrotem do kosmicznego poziomu i cenowo bedzie dalej konkurowac z STI.

 

No ale moze ktos kto juz ma doswiadczenie w marketingu, a nie uczy sie go dopiero tak jak ja ;) sie wypowie i okresli, co bedzie najbardziej prawdopodobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Jakbym mial sie zakladac to bym stawial, ze na EVO X zwieksza marze z powrotem do kosmicznego poziomu i cenowo bedzie dalej konkurowac z STI.

TJ.

Czy chciałeś za pomocą powyższego stwierdzenie upewnić wszystkich, że marża na STI jest na kosmicznym poziomie?

Chciałeś, czy nie chciałeś - upewniłeś.

No ale moze ktos kto juz ma doswiadczenie w marketingu, a nie uczy sie go dopiero tak jak ja ;) sie wypowie i okresli, co bedzie najbardziej prawdopodobne :)

Najbardziej prawdopodobne jest to, że Cię zwolnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...