Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

STI faktycznie średnio sie nadaje do codziennej eksplantacji.

 

Od półtora roku eksploatuję ten samochód codziennie i mogę powiedzieć, że nadaje się idealnie (przy założeniu oczywiście, że mówimy o "eksploatacji", a nie o "eksplantacji") 8). Zrobiłem tym wozem 1200 km na Ring, potem dwa dni jazd po torze i 1200 km z powrotem i nie mogę powiedzieć, by mnie ten wóz w jakikolwiek sposób zmęczył.

 

Ok - jechaliśmy głównie po autostradach prostych, jak stół (nawet A2 jest prosta), ale pamiętajmy, że niedługo Euro 2012 i wszystkie drogi będą takie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI faktycznie średnio sie nadaje do codziennej eksplantacji.

 

Od półtora roku eksploatuję ten samochód codziennie i mogę powiedzieć, że nadaje się idealnie (przy założeniu oczywiście, że mówimy o "eksploatacji", a nie o "eksplantacji") 8). Zrobiłem tym wozem 1200 km na Ring, potem dwa dni jazd po torze i 1200 km z powrotem i nie mogę powiedzieć, by mnie ten wóz w jakikolwiek sposób zmęczył.

 

Ok - jechaliśmy głównie po autostradach prostych, jak stół (nawet A2 jest prosta), ale pamiętajmy, że niedługo Euro 2012 i wszystkie drogi będą takie :mrgreen:.

 

 

Widzę, że tyle opinii ilu użytkowników. :grin:

Nie spodziewam się komfortu jak w OBK ale żeby przynajmniej blomby nie wypadały :mrgreen:

 

Poczekamy, przejedziemy się a potem będzie decyzja.

 

Pytanie do AK - można się spodziewać ruchów cenowych na STI MY08 do poziomu EVO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tyle opinii ilu użytkowników. :grin:

Nie spodziewam się komfortu jak w OBK ale żeby przynajmniej blomby nie wypadały

 

Co to są blomby?

 

Ja ich nie mam, więc jednak lepiej, żeby wypadały :razz:

 

 

Ja mam jedną więc muszę uważać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy model jaki wyjdzie no moze jeszcze ten z 2002 roku moze z nim konkurowac:/ .Jedyne co teraz w tym samochodzie bedzie z subaru to tylko boxer....bo buda jest du d***...Jezeli tak ma wygladac Impreza 2008 to ...ehh szkoda gadac nie wiem jakich oni zatrudniaja projektantów:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...