Skocz do zawartości

Opony Pirelli AT Plus 225/65/17


4foresteR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie czy użytkuje ktoś forestera 2018. Z oponami o rozmiarze 225/65/17 ?

 

Pirelli nie oferuje rozmiaru 225/60/17, a chciałem zalozyc AT plus. Rozmiar 225/65/17 przy tym rozmiarze średnica koła wzrasta o 2cm obawiam się że gdzie niegdzie może być ciasno...jakby ktoś miał wiedze na ten temat proszè i informację. Dzièkujè.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 4foresteR napisał:

Witam. Mam pytanie czy użytkuje ktoś forestera 2018. Z oponami o rozmiarze 225/65/17 ?

 

Pirelli nie oferuje rozmiaru 225/60/17, a chciałem zalozyc AT plus. Rozmiar 225/65/17 przy tym rozmiarze średnica koła wzrasta o 2cm obawiam się że gdzie niegdzie może być ciasno...jakby ktoś miał wiedze na ten temat proszè i informację. Dzièkujè.

 

 

Może pomoże Ci coś w tym stylu? O ile występuje do Forka 18'.
https://www.olx.pl/oferta/dystanse-zawieszenia-subaru-forester-CID5-IDz0GfA.html#b5c95253cd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, przemekka said:

Mam opony AT w takim rozmiarze, objechałem na nich Maroko. Jest ok. 

20190105_094124.thumb.jpg.36287023499f1d6f9521b4def09a0457.jpg20181209_135449.thumb.jpg.fd4a5bbaf068e19077e26f2e4cb8b4ba.jpg

 

Szacuneczek!!!

ok dziękuję. A pytanie czy w aucie posiadasz eyesight...”doradcy” môwią, że system może wyrzucać błędy ze względu na lekkie podwyższenie auta ( 2cm ) i różnice we wskazaniach prędkości o jakieś 3%, dla mnie to bez znaczenia, ale obawiam się, że elektronika może mieszać...jescze pytanie spalanie znacząco wzrosło?. Dzięki.

..., a ewentualnie takie felgi gdzie można zdobyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To diesel, więc bez Eyesight.

Co do spalania to trudno powiedzieć,  bo auto z boxem, załadowane na maksa. Myślę, że więcej niż  1l  nie wzrosło. 

 

Felgi kupiłem na alledrogo i pomalowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, przemekka said:

To diesel, więc bez Eyesight.

Co do spalania to trudno powiedzieć,  bo auto z boxem, załadowane na maksa. Myślę, że więcej niż  1l  nie wzrosło. 

 

Felgi kupiłem na alledrogo i pomalowałem.

Ok! Wielkie dzięki Miłego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nic nie trzeba modyfikować, nic nie obciera, znacząco więcej nie pali. Wskazania prędkościomierza praktycznie pokrywają się GPS. Głośność w codziennym użytkowaniu nie przeszkadza.

Hamowanie i prowadzenie na suchym - więcej niż dobre. Na mokrym trzeba uważać, choć w dużym deszczu i kałużach podatność na aquaplaning jest wyraźnie mniejsza.

Opony mocne, dobrze sprawdziły się na kamienistych ścieżkach. W Gruzji 3 auta takie miały - kapci brak. Mogę je z czystym sumieniem polecić.

 

 

 

20190727_152957.jpg

20190727_153004.jpg

20190807_140438.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...