Skocz do zawartości

Ciąg dalszy wypadania zapłonu.


ech

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem dzis płytki zaworowe, poskładałem ślicznie wszystko i dalej nieposłuszna.

Na zimnym sobie pyrka, ale na ciepłym nie może sie zabierać, ani benzyna ani gazol. 

Na benzynie no jest zwykła pompka paliwa od 1.8 wolnossącego.. Jutro jak spasuje to wsadzę od rs6, a jak nie może ds200. Ale pytanie brzmi następująco, w czym szukać wypadania? 

Jak uda sie zainstalować program darmowy do subaru, bo interfejs juz jest to zobaczymy czy cos pokaże, check nie świeci. 

Autko nie może sie zazbierać, na raczej żadnych wartościach obrotowych, choć od dołu nieco lepiej, ale tu bym nie przykładał wagi. Ale może ktos inny tak?

Kaszle przy próbie wkręcenia, wali największe marchewy przy muskaniu gazu. 

Były świece, kable, i teraz regulacja zaworów. 

Dodam że blow-off dziwnie upuszcza, tak mi sie wydaje. Przy tym muskaniu jak powyżej już upuszcza, dopiero jak dam więcej to chcę sie zamknąć. 

Po próbie szybszej jazdy obroty przez naście, może więcej sekund falują. 

Proszę o propozycję, chcę wykluczyć co mogę zanim zabiorę się do czapek, ech. I pozdrawiam przy okazji!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mirasek napisał:

To samo działo się przed "świece, kable, regulacja zaworów" czy dopiero teraz? Luzy sprawdzone po wrzuceniu płytek? Kable z cewki nie zamienione?

Tak, działo sie to samo, wszystko o czym piszesz zrobione poza złym ułożeniem kabli.

5 godzin temu, mz56 napisał:

Wałki nie przestawione ?

A powiem Ci że nie wiem, ściągnę obudowę rozrządu to coś może zobaczę, dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę naprawione!

Sprawdziłem ciśnienie paliwa i było 2 bary.. Dałem pompke z rs6 na obieg i autko zaczęło jeździć jak ma! Schowałem ją pod podwozie, kabelki i gra.

No prawie bo faluje wciąż i kopci nieco, ale to zobaczymy, juz nie dziś. 

Z tego wynika, że wadliwe chodzenie na benzynie i gazie nie są połączone, jak zakładałem. Ale juz w stronę dobrego!

Przepływke sprawdzę, teraz bede szukał falowania. 

I w ramach zadowolenia i pierwszy jak jazdy autkiem jak powinno jeździć, zrobiłem vw golfa gti VI gen, ach co za przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...