Skocz do zawartości

Trzymanie boczne foteli


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

Zarzuciłem wątek odnośnie zmiany foteli w Imprezie i wpadły mi w oko fotele z BRZta. Chciałbym zapytać użytkowników, co sądzicie o nich? Jak trzymanie boczne i profil? Dobrze się w nich jeździ i nie latacie na boki w szybkich zakrętach czy na torze?

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi oraz opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO to jedne z wygodniejszych sportowych foteli w Subaru. Lepsze były tylko fotele z Type-R (podobno takie miałem w swoim GT-ku - od wersji dwudrzwiowej).

Trzymają przyzwoicie,  ale do prawdziwych kubełków im trochę brakuje. ;)

 

Nie wiem tylko jak z mocowaniem,  bo to toyota. Chyba trzeba będzie rzeźbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, przemekka napisał:

IMO to jedne z wygodniejszych sportowych foteli w Subaru. Lepsze były tylko fotele z Type-R (podobno takie miałem w swoim GT-ku - od wersji dwudrzwiowej).

Trzymają przyzwoicie,  ale do prawdziwych kubełków im trochę brakuje. ;)

 

Nie wiem tylko jak z mocowaniem,  bo to toyota. Chyba trzeba będzie rzeźbić.

 

Wiadomo, kubły do tego najlepsze, ale komfort wsiadania/wysiadania i jazdy na dłuższej trasie jest mocno dyskusyjny :P

Siedzi się względnie nisko? Chociaż to pytanie w moim wypadku może być bezzasadne, skoro będzie trzeba rzeźbić mocowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - TypeR'owe różnią się "głębokością" od WRX/TypeRA? na zdjęciach wydają się głębsze ale nie wiem czy to nie jest po prostu kwestia materiału. 

Osobiście polecę po prostu klasykę w postaci stołków z Klasyka GT/WRX. Według mnie są idealnym kompromisem między cywilną jazdą a czymś w czym można pewnie poszaleć. Dorzucenie pasów 3 punktowych to już w ogóle bajka, czuje się całe auto. Siedziałem w różnych stołkach z GD WRX/STi i jednak to nie było to. Trzymanie do dupy, wysokie, takie po prostu "usportowione" nic więcej. Ale to może ja mam dziwne wymogi odnośnie sportowego fotela.

Co do wysiadania problemów niema - no chyba że pasażer:biglol:

 

Edytowane przez 133699
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, przemekka napisał:

Choć jest w razie czego regulacja wysokości. ;)

Oba fotele czy tylko kiermandownika?

 

6 minut temu, 133699 napisał:

Siedziałem w różnych stołkach z GD WRX/STi i jednak to nie było to. Trzymanie do dupy, wysokie, takie po prostu "usportowione" nic więcej. 

Jedyne sensowne to właśnie z buga STi. Głębokie, bardzo fajne. Problem z dostępnością. Są ewentualnie angliki, ale regulacja wysokości jest wtedy w "złym" fotelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...