Skocz do zawartości

Superoes Kielce 31.03


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ALEX, oki, nie byc problem :wink:

 

wojczek, przyjeżdżaj, tylko zabierz sie z kimś, bo moze w koncu i ciebie upije.

 

kebabudaniela, godzina nie gra roli, ale musisz mnie zabrać, bo ja jadę w roli spożywającego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się niezła ekipa jutro szykuje !

 

a wiezmiesz jakis podnosnik ? bo jedziemy na normalnej oponie a na miejscu zakladamy slicka

 

czterokolumnowy czy dwukolumnowy wystarczy :?: :mrgreen: , mogę jeszcze przytargać wyważarkę, demontażownice, kompresor i wytwornicę azotu :mrgreen:

 

A tak na powaznie, po co? tam na miejscu się pożyczy od chłopaków z SJS. Pewnie bedzie Janusz Dudek a on ta ma takie graty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nam się po drodze trafi w niedalekiej okolicy toru to za wczasu sie zmieni koła

a BK slicka przepusci ???

 

 

no czemu nie-przecież to wyczynowa opona do sportu :) Chyba ze druty z niej wychodzą?

Ewentualnie weźmy nóż i palnik to wypali się bieżnik na miejscu :mrgreen:

ja tam muszę dzisiaj kupić nową gaśnicę do samochodu bo przez nią to BK może nie przepuścić nam samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ... właśnie wróciłem z Kielc ...

 

I z przykrością informuje że według nieoficjalnych wyników całe "pudło" zgarneły Miśki .... Carfit prychał , ryczał z wydechu ale byli dziś nie do objechania !!!!!!

 

Ogólnie bardzo fajna impreza, mimo startujących ponad 80 samochodów (chyba połowa Subaru ) wszystko szło sprawnie i bez przeciągania. Pogoda piekna, słoneczna ale tor mimo że suchy niesamowicie śliski sam w sobie ( Ci co tam byli to wiedzą ). Mi nareszcie udało sie dojechać w całości bez awarii. Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim tą impreze.

 

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ... właśnie wróciłem z Kielc ...

 

I z przykrością informuje że według nieoficjalnych wyników całe "pudło" zgarneły Miśki .... Carfit prychał , ryczał z wydechu ale byli dziś nie do objechania !!!!!!

 

Ogólnie bardzo fajna impreza, mimo startujących ponad 80 samochodów (chyba połowa Subaru ) wszystko szło sprawnie i bez przeciągania. Pogoda piekna, słoneczna ale tor mimo że suchy niesamowicie śliski sam w sobie ( Ci co tam byli to wiedzą ). Mi nareszcie udało sie dojechać w całości bez awarii. Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim tą impreze.

 

:grin:

 

Wcale sie nie dziwię, że wygrały Miśki :evil: -widocznie wczoraj oblewali to "przy zielonym stoliku" :?: :roll: :mrgreen::mrgreen: a Carfit nie i taki są skutki :shock: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan przede wszystkim ogromne gratulację za wyniki ! MIło Cię było w końcu poznać :lol:

 

No cóz mogę powiedzieć, z dnia jako całości jestem bardzo zadowolony, z wyników mniej :evil: , pomimo iz dawałam z siebie wszystko, wyniki miałem nie najgorsze, ale niedosys pozostał. Nie pozostaje nic innego jak trenowac , trenowac i trenować :twisted:

Miśki, zmiażdżyły dziś Subaru dokumentnie, tak jest smutna prawda :cry:

 

Pierwszy raz byłem na tego typu imprezie, ale powiem Wam że goście w porównaniu z tym do czego byłem przyzwyczajony ( czyli zloty w Ułęzu ) to prezentowaliśmy się z Danielem i Norvegiem jak totalni amatorzy :mrgreen: Goście slicki :shock: ( i to nie RE070) powyciągane tapicerki, kanapy, koła zapasowe, ciśnieniomierze, jeszcze im tylko kocy grzewczych do opon brakowało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po imprezie. Fajnie, że się podobało. Poznałem live kolegę Vert'a. Resztę tylko z widzenia, ale to z braku czasu. Mam dosyć odpowiedzialne zajęcie, więc muszę trochę pobiegać na imprezie. Takie to życie. Inni jeżdżą, a ja biegam. :) Zapraszam do dyskusji na forum Super OESu. Zapraszam na kolejną eliminację w dn. 21 kwietnia 2007.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan przede wszystkim ogromne gratulację za wyniki ! MIło Cię było w końcu poznać :lol:

 

Dzięki :grin:

 

Pierwszy raz byłem na tego typu imprezie, ale powiem Wam że goście w porównaniu z tym do czego byłem przyzwyczajony ( czyli zloty w Ułęzu ) to prezentowaliśmy się z Danielem i Norvegiem jak totalni amatorzy :mrgreen: Goście slicki :shock: ( i to nie RE070) powyciągane tapicerki, kanapy, koła zapasowe, ciśnieniomierze, jeszcze im tylko kocy grzewczych do opon brakowało :mrgreen:

 

Nie przejmuj się - pierwszy raz na SuperOesie jest zawsze trudny.

Próby mają swoją specyfikę, ale są do siebie bardzo podobne, na pewno na następnych zawodach będzie ci łatwiej. Ja przeżywałem te same rozterki co ty.

 

Inna sprawa, że z Evo V RS na slickach Michelin T22 nie dało się wygrać :roll:

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...