Skocz do zawartości

Ulubione cytaty z filmów


Bilex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Archie Gates: You're scared, right?

Conrad Vig: Maybe.

Archie Gates: The way it works is, you do the thing you're scared shitless of, and you get the courage AFTER you do it, not before you do it.

Conrad Vig: That's a dumbass way to work. It should be the other way around.

Archie Gates: I know. That's the way it works.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech bedzie pochwalony pan nasz Jezus Chrystus... Kolo Szecherezady przechodzilem i patrze stoi ta kobita, tak jakos biednie wygladala, a ja w Boga wierze, to zal mi sie jej zrobilo. No to mówie pójdziesz ze mna, tu niedaleko... do Wielkiego Ryska. Rysiek ma meline, calkiem niedrogo bierze. Sledzia mozna tam kupic i czarne. To jego tesc, to takie robi, ze to lepsze niz szynka, ja wole. To wypilismy tam pól baksa z niz i z Ryskiem i ona mówi, ze ma dzieci. Duze? Pytam. A ona mówi, ze no jedno cztery, drugie dwa... nie dwa i pól, nie dobrze mówie, cztery i pól i dwa lata. To mialem akurat te pieniedze, co dostalem jak wychodzilem, to dalem. No niech kobita kupi jakies pomarancze tym dzieciom, akurat tak sie Wigilia jakos zblizala... cukierki jakies... no niech dzieci takie coœ majl od zycia, nie... Ty, ja potem wchodze do Starego Mordziatego, znasz Starego Mordziatego, on tez ma meline, tylko drozsza... ja patrze, a ta kurwa tam z tym Starym Mordziatym siedzi i wódke pije... i tak zeby nie sklamac, no pól litra tak do polowy juz odpite. To ja mówie, to ja po to ci dalem pieniadze, zebys dzieciom pomara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lewa jego, lewa jego, lewa jego MAĆ!"

Kiler

 

 

"Yippee-ki-yay, motherfucker !"

Die Hard

 

Też to chciałem dać. Można jeszcze:

 

"Hasta la vista, baby"

 

 

Zauważyliście, że świętoszek i obrońca świętej świętości języka forumowego wrzuca same "mocne" cytaty? :mrgreen::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Will Turner: Where's Elizabeth?

Jack Sparrow: She's safe, just like I promised. She's all set to marry Norrington, just like she promised. And you get to die for her, just like you promised. So we're all men of our word really... except for, of course, Elizabeth, who is in fact, a woman.

 

 

Godfather:

 

Sonny: Goddamn FBI don't respect nothin'.

 

Don Corleone: Do you spend time with your family? Good. Because a man that doesn't spend time with his family can never be a real man.

 

Tom Hagen: Mr. Corleone never asks a second favor once he's refused the first, understood?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z teatru coś nietypowego rzucę:

" Toyota Corolla, Toyota Avensis, przecież to są samochody dla debili!"

 

Ksiądz Kubala (Gajos) w dialogu o motoryzacji i piciu za kółkiem prowadzonym z komendantem Policji - "Narty Ojca Świętego" wg J.Pilcha

 

Ksiądz dał czadu w tym dialogu z komendantem. A jak się rozwodził o Seicento Sporting albo Saabach.

 

a w ttej samej scenie rozmowy jest cukiereczek

-komunista ?

-gorzej

- gazeta wyborcza ?

- gorzej

- gorzej nie ma

- prawdziwy katolik

- że też na to plemię kary boskiej nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRCFan: zgoenide z życzeniem

 

-Don't make me destroy you

 

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force

 

I am your father! :lol:

 

-I am not afraid

-You will be!

 

Wipe them out, all of them

 

 

 

I jeszcze z innego filmu:

 

-Jesteśmy siłami pokojowymi!

 

-Żołnierzu, co trzymacie w rękach, czy to jest wiadro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dr. Chandra, will I dream ?"

 

"I made coffee through Desert storm. I made coffee through Panama while everyone else got to fight. Got to be a ranger. Now it's "Grimesy, black, one sugar" or "Grimesy, got a powdered anywhere?"

 

"Oh, what sad times are these when passing ruffians can say "Ni" at will to old ladies. There is a pestilence upon this land! nothing is sacred. Even those who arrange and design shrubberies are under considerable economic stress at this point in time."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie w oryginale, nie znam włoskiego :P

 

"Słyszy ksiądz, to ja taksówkarz! Jak Boga kocham zabiłem go! Co ja zrobiłem! Zabiłem księdza! Gorzej! Biskupa! Wsadzą mnie do pudła! Ile lat dostanę za zabicie biskupa? 20? 30? Śpi ksiądz? To taki żart prawda? Zabiłem księdza! Napiszą o mnie w gazetach! "Taksówkarz zabił biskupa". Brat dowie się o Monice. Niech to diabli. To był taki sympatyczny księżulek. Taki wrażliwy. Nie powinienem był mu opowiadać o owieczce i o Monice." :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...