Jump to content

Proszę o polecenie radia do forestera

Piotrek Szarmach
 Share

Recommended Posts

Cześć, ja od 1.5 roku mam zamontowane ALPINE CDE-W296BT, kolory podświetlenia można zmieniać, jest USB, system głośnomówiący  dla telefonu, sterowanie przyciskami z kierownicy też działa, polecam!

Radioodtwarzacz samochodowy Alpine CDE-W296BT - zdjęcie 1

6 godzin temu, harek napisał:

Cześć, ja od 1.5 roku mam zamontowane ALPINE CDE-W296BT, kolory podświetlenia można zmieniać, jest USB, system głośnomówiący  dla telefonu, sterowanie przyciskami z kierownicy też działa, polecam!

Radioodtwarzacz samochodowy Alpine CDE-W296BT - zdjęcie 1

Cześć. Możesz podesłać zdjęcie jak Ci się to wpasowało w ramkę? Trzeba było coś rzeźbić z nią czy weszło bez kombinowania?

Pozdrawiam

Ja polecam Pioneer fh-x730bt bluetooth  kolory, sterowanie z telefonu wszystkimi chyba ustawieniami dźwięku i naprawdę super jakość dźwięku, sterownie z kierownicy (trzeba adapter ale śmiga wyśmienicie), zaraz skoczę do garażu zrobię zdjęcie jak wygląda;)

W załączniku fotki pioneera u mnie;)

IMG_20181207_213120.jpg

IMG_20181207_213159.jpg

Edited by aplam13
  • Like 1

14 godzin temu, Cancer napisał:

Cześć. Możesz podesłać zdjęcie jak Ci się to wpasowało w ramkę? Trzeba było coś rzeźbić z nią czy weszło bez kombinowania?

Pozdrawiam

Hejka, nic nie trzeba było poprawiać, jutro zrobię fotkę. Naprawdę fajne radio - a pozbycie się płyt ze schowka daje poczucie odrobiny komfortu :), pozdrawiam Marek

No i tak to wygląda. Panel jest troszkę cofnięty w porównaniu z oryg. radiem, natomiast pozbyłem się dodatkowego systemu głośnomówiącego. Aby zakryć paskudne dziurki w klapce popielniczki, które zostały po Parrocie nakleiłem świnkę :D

011.JPG

P1050065.JPG

4 godziny temu, Piotrek Szarmach napisał:

A czy adapter jest w zestawie z radiem?

Ja montowałem sam, w sumie prosta robota bardzo, zestaw głośnomówiący w zestawie z radiem, natomiast adapter trzeba dokupić, ja kupiłem taki:   "Interfejs Adapter do sterowania z kierownicy Subaru Forester 2004-2007 CTSSU005.2" za ok 120zl, z mojej strony polecam bardzo;-) jedna uwaga, aby fabryczny subwoofer działał jeżeli masz w bagażniku to albo trzeba go zmostkować z tylnymi głośnikami - średnie wyjście, albo dokupić jakiś mały wzmacniacz i przez niego podłączyć suba do radia nie oemowego - niestety w każdym wypadku zakładania radia niefabrycznego. 

Edited by aplam13

W dniu 7.12.2018 o 20:48, aplam13 napisał:

Ja polecam Pioneer fh-x730bt bluetooth  kolory, sterowanie z telefonu wszystkimi chyba ustawieniami dźwięku i naprawdę super jakość dźwięku, sterownie z kierownicy (trzeba adapter ale śmiga wyśmienicie), zaraz skoczę do garażu zrobię zdjęcie jak wygląda;)

imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6W załączniku fotki pioneera u mnie;)

IMG_20181207_213120.jpg

IMG_20181207_213159.jpg

Pięknie się komponuje ta cała zieleń