Skocz do zawartości

Dlaczego zprzedają STI


Kameleon 01

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedaje rewer łUKRAINA STi turbo legutko przytarty, przebieg: po nim walec, siedzenie kierowcy recaro, kierownica łod Momy, lampy łod Hellki ino nie działajom, dodatkowy kufer na wożenie kartofli, 2 oponki typu slick+gwoździe na zime i dwóch pedałów dam gratis, ale podobnie jak koledzy Bart i Michał nic więcej powiedzieć nie mogiem ...

 

Śmiech'u ... zakneblowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja moze sie nie znam ale firma mojego Wujka kupiła teraz 7 samochodów z czego po odliczeniu watu ten siudmy wyszedł ich prawie za darmo także podzielam zdanie kolegi o doradzam kupić jak najszybciej :)

 

Jezeli ktos chce kupic jakies auto z kratka to sie mocno rozczaruje, czas na dostarczenie umowy leasingowej do US uplynal 16 kwietnia.

Zakladam sie ze ci co czekali do ostaniej chwili niezle sie teraz rozczaruja, ja zdazylem:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak biala i sciagnieta z niemiec to niechybnie kolega forumowy, Pawel Demagog :lol:

Niechybnie ta !!! Pamientam że chłop sie wieczorem zdecydował i na rano se ściągnął. Clił i rejestrował w nocy, bo rano już była na polskich blachach. W porównaniu z Demagogiem, to STI jest powolna jak koń doroszkarski.

 

Matka chrzesna wyrozumiała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze forum robi się tajemnicze hehe :twisted:

 

No ale cóż więcej to tylko Szanowna Dyrekcja może powiedzieć bo ja zwykły śmiertelnik nie jestem do tego uprawniony :roll:

 

 

Bart, Ty musisz powiedziec, ja mam obiecana "czape" za puszczenie pary :( Ale wbrew pozorom nic szokujacego nie szykuje sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Niestety, ze względu na ochronę środowiska, nie wolno postawić mrowiska na dziurawej tratwie bezpśrednio przed skarpą, w którą rzeka stacza się w postaci potężnego wodospadu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...