Skocz do zawartości

Subaru Impreza GH na nowy zakup?


dagget

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem świeżym i młodym użytkownikiem na tutejszym forum. Myślałem o zakupie auta takiego jak w tytule gdyż zafascynowała mnie ta marka napęd 4x4 oraz silnik boxer, mowa o benzynie z lpg z silnikiem 2.0. Lecz moje pojęcie na temat motoryzacji nie jest zbyt duże. Chciałbym zapytać o rady, porady czym sie kierować przy zakupie takiego auta co sprawdzac w jaki sposób oraz o co pytać sprzedawcę przy zakupie tego modelu. Na auto chciałbym przeznaczyć do 25 tyś. Zastanawiam się m.in nad poniższa oferta 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-subaru-impreza-2007-1994-kw-189000km-benzyna-lpg-ID6A4YCl.html.

Tylko jak wczesniej wspominałem nie wiem co należy brać pod uwagę, o co pytać przy zakupie tego samochodu, chciałbym by mi jakiś czas slużyło oraz było sprawne bez koniecznych napraw.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i z góry dziękuje za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przebieg tego konkretnego egzemplarza jest autentyczny , to zbliża się druga wymiana rozrządu , być może regulacja zaworów , co w sumie kosztuje około 3kpln. Oczywiście i jedno i drugie może już ogarnięte ale trzeba dopytać. Zapytaj również o kod silnika ,który jest na tabliczce na słupku B po stronie kierowcy. Jeżeli silnik ma kod EJ20F to jego głowice lepiej znoszą spalanie LPG. Ogólnie auto dosyć trwałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jechałeś imprezą GH. Polecam przejechać się żeby zweryfikować czy do siebie pasujecie. To dość specyficzne auto (dość marnie wykończone w środku, głośne i z dyskusyjną urodą). Ma jednak inne zalety, które nie każdy docenia. To w sumie zdecyduje czy całościowo polubisz to auto czy nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...