Jump to content

arkadio

Użytkownik
 • Content Count

  256
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by arkadio

 1. @koziolek jakbyś uwzględnił Smoczycę w swojej masowej produkcji (jak rozumiem do polifta pasuje).
 2. Proszę o dopisanie załogi dwóch dorosłych (plus do potwierdzenia jedno dziecko). @Miłosz Rzeźnik może warto by wyedytować tytuły i zmienić daty Subariad?
 3. Nie "forka" a Żabsona! Lepiej nerkę wystaw Ciągnie wilka do lasu...
 4. Relacja z wyprawy na Nordkapp: https://youtu.be/MzbHKk4eISY Miłego oglądania...
 5. @Panzerpferd no nie powiesz mi, że pozwoliłeś @niezrównowaŻona prowadzić Prosiaka w takim stanie
 6. Nie to nie szpital. Co do Włoch to zapowiada się wam dłuuugi pobyt
 7. Wystarczy, że jest po jednym przypadku w Rosji, Finlandii, Litwie itd... Dmuchają na zimne, a że zima słabouteńka, nawet na dalekiej północy Europy to i dmuchać trzeba mocniej...a może słabiej, sam już nie wiem
 8. Właśnie się dowiedziałem, że w związku z Subariadą (pobyt za granicą w rejonach zagrożonych koronawirusem) jestem objęty 14 dniową kwarantanną i mam się nie pojawiać w pracy.
 9. Wielkie dzięki wszystkim za wspólną zabawę. Szczególne podziękowania oczywiście dla organizatorów tej eskapady. PS Glina tak się wkleiła w felgi, że myjka w Gołdapi niewiele pomogła. Po drodze ręcznie wydłubywałem jej resztki z wewnętrznej strony felg i jeszcze raz zajechaliśmy na myjkę w Ełku a i tak po tych manewrach maksymalna „dozwolona” prędkość to 95 km/h. Spokojnych powrotów!
 10. Pewnie nie nadaje się na wyprawy... Co do tematu, to nie chodzi o naprawienie...
 11. Nie byłbym taki pewien czy TO auto będzie sprawne w ogóle... @AAD dajcie koniecznie znać jak już dotrzecie u siebie w domu.
×
×
 • Create New...