Skocz do zawartości

historia


SKIONI

Rekomendowane odpowiedzi

O!! Yes, yes!

w mordę, pare chwil mnie tutaj nie było i znok cóś ciekawego przegapiłem

Ja też dokładnie takiej poszukuję

po ty pierwsy linijce, to jo tys dokładnie takiej sukom

 

Śmiech'u ... O Yes, Ja gut !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopie..ty sie lepiuej nie chwal przed swoją starą ze nie wiesz co i jak w tym temacie :shock:

 

No ale ja lubię poszerzać haryzonta. Może dowiem się czegoś nowego; czym zalać np. układ jakiś, co tam gdzie i jak wtrysnąć, a jak się wtryśnie za dużo, to jak spuścić, żeby nie było za późno. Gdzie wsadzić kluczyk a gdzie inne narządko. I takie tam różne :wink:

Ja tam na wszelaką wiedze otwarty jestem

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja lubię poszerzać haryzonta.

po pierwsze to Peter Zonta, a nie Hary Zonta

 

Może dowiem się czegoś nowego; czym zalać np. układ jakiś

na nauke nigdy nie jezd za późno - polecam zalać robaka Tequilom w układzie pokarmowym, tzw. końserwacja wontroby ;)

 

gdzie i jak wtrysnąć

najlepi se wytryśnij dawke optymizmu, np. oglądając obrady sejmu RP

 

a jak się wtryśnie za dużo

to zawsze można wytrysnąć ... np. kogoś na dudka

 

to jak spuścić, żeby nie było za późno.

potrenuj se, to bedziesz wiedział - trening czyni miszcza

 

Gdzie wsadzić kluczyk a gdzie inne narządko. I takie tam różne :wink:

eee tam, te czasy co to sie z klucza pasy metalowe otwierało coby wsadzić inne narządko, to chyba już dawno minęły. W dzisiejszych czasach kluczem do wsadzania jezd wyciong z konta bankowego (jak kiedyś Siwy Walduś mondrze zauważył)

 

Ja tam na wszelaką wiedze otwarty jestem

ostatnio do zdobywania wiedzy również jezd niezbędny wspomniany wyciong z końta bańkowego

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wtrysnąć, a jak się wtryśnie za dużo, to jak spuścić, żeby nie było za późno. Gdzie wsadzić kluczyk a gdzie inne narządko takie tam różne

 

Po piersze lejom ci wtryski .................. to dobrze...... gorzy jak sie zapchajom. Kluczyk sie wsadza do dziurki. Inne narządka takie tam różne ???? Znaczy................. się technologią wspomagasz. ........ czasem warto, żeby nie zajeździć orginalnego sprzentu................. tyko polecam na prond trójfazowy. Bateryjki sie szybko wyczerpujo, a na 220 V, to somsiadom telewizory przygasajom.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Ja z kolei mam instrukcje do Legaca '91-'94.

Pożyczyłem ją pół roku temu od jednego a forumowiczów ale straciłem z nim kontakt.

Tak wiec, jeśli znacie właściciela białego Legaca Turbo '91-'94 w wersji sedan zamieszkałego na Ursynowie to proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta sama instrukcja z 1998 roku

 

Niby tak, ale przecież juz stwierdziliśmy, że różnią się drobnymi szczegółami we wnętrzu...wiec szukam, może ktoś będzie miał taką z pierwszych m-cy produkcji...:-)

 

Jak tylko się cieplej zrobi to musze zajrzeć do tego nieszczęsnego ogrzewania.... wydaje mi się że może to być niedrożna nagrzewnica...

 

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Generalnie niestety mamy problem ze starymi instrukcjami.

Przyczyny są dość proste - SIP działa dopiero od jesieni 1999, więc nie były nam potrzebne wcześniejsze instrukcje.

 

To co mogę chętnie zaoferować - jeżeli ktoś jest w posiadaniu wcześniejszej instrukcji proszę o przekazanie (pożyczenie !) do SIP-u; my wykonamy kopię, zrobimy PDF i umieścimy na stronie.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...