Skocz do zawartości

Awantura Matiego ;) czyli OT z Powitań


darius darecki

Rekomendowane odpowiedzi

oooooo!!you speek english.....that's great!!!!

 

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 8:57 am ]

I jeszcze jedna rada....mati. Nie ogladaj juz wiecej Ghost rider bo to nie jest zdrowe.Robi tylko wode z mozgu( jezeli jest z czego ta wode zrobic)

Dlaczego wszyscy staraja sie byc bardziej amerykanscy od samych amerykanow.Nawet czrni chlopacy hip hop nie sa wulgarni gdy sa na forum,

ale....taaaaa.....no nic. :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 646
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

darius darecki, chyba mnie z kimś pomyliłeś, nie ogladałem Ghost Rider'a z Nicholasem Cage'em, oglądałem za to szwedzkiego Ghost Rider'a, ale nie wiem jak mógłby robić wodę z mózgu. Jeśli masz coś do mnie to napisz to normalnie a nie jakieś brednie jak dziecko neostrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie....musze na to odpisac.Wlasnie administrator poinformowal mnie, ze moje ogloszenie wskazuje na dzialanosc handlowa,poniewaz , zamioescilem w rubryce ogloszenia"sprzedam-kupie" ogloszenie o sprzedazy samochodu.

Mam piec( slownie 5) samochodow.Uzywam je do celow prywatnch.

Foresterem jezde w srody i piatki.Tribeca w soboty.Sienna niekiedy w niedziele i na wakacje.Mustangiem jak mi sie chce i nie pada deszcz,

a Toyota FJ na ryby.I tu wlasnie jest pies pogrzebany :grin: :grin:

Szanowny administratoze, prosze podac publicznie na forum, co wskazuje na to, ze prowadze dzialanosc handlowa.Moje ogloszenie nie rozni sie niczym od setki innych ogloszen.A chce sprzedac tylko dlatego, ze za dwa miesiace moge kupic nowego Forester 2009 , calkiem zmienionego.

I co tu jest dzialalnosia handlowa???????

Prosze podac to publicznie, co sklonilo szanownego administratora do takiej decyzji.Czytalem regulamin, i w zaden sposob nie pasuje do dzialanosci handlowej. i jeszcze sprawa urlopu.......no nie wiem jak mam dziekowac ze nie ide na urlop :grin: :grin: , jestem nic nie wart :grin: :grin: :grin:

..... i chyba wlasnie dlatego w naszej biednej Polsce jest jak jest

...dlatego ze ludzie ktorzy czyms zarzadzaje nie maja kompletnie pojecia co robia.

Pozdrawiam szanownego administratora i obiecuje, ze juz wiecej sie to nie stanie, ale prosze o udzielenie mi informacji na tym forum, dlaczego nie zamiesciliscie mojego ogloszenia i co wskazuje na dzialalnosc handlowa.

 

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 9:51 am ]

Hej mati,....nie mam nic do Ciebie, ale nie jarze o co chodzi z tym pointem i fingerem.Wypisz wymaluj scena z ghost rider.Jesli poczules sie urazony to przepraszam jak nie wiem , ale wyobrazilem sobie plonacy palec skierowany na mnie.....no wiesz....az mi sie goraco zrobilo.

Pozdrowionka i bez urazy stary :grin:

 

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 9:55 am ]

aha.........jeszcze o szwedzkiej wersji Ghost Rider.Nie widzialem, ale pewnie gra tam rodowity ,z dziada pradziada czarnoskory szwed.

To chyba musialo byc cholernie ciezko zrobic efekt komputerowy plonacej twarzy z czarnym.Juz z wejscia wyglada na zweglonego,

a gdzie dym i reszta plomieni????? :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny administratoze, prosze podac publicznie na forum, co wskazuje na to, ze prowadze dzialanosc handlowa.Moje ogloszenie nie rozni sie niczym od setki innych ogloszen.A chce sprzedac tylko dlatego, ze za dwa miesiace moge kupic nowego Forester 2009 , calkiem zmienionego.

I co tu jest dzialalnosia handlowa???????

Prosze podac to publicznie, co sklonilo szanownego administratora do takiej decyzji.

 

Po pierwsze nie "administratorze", a "moderatorze".

 

Po drugie przyczynę podałem, z informacją, że jeśli moje podejrzenie jest niesłuszne, proszę o PW. Oto link: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=599799#599799

 

Dla tych, którzy wątku nie czytalil, wyjaśniam: założyłem, że sprzedaż NOWEGO wozu sugeruje działalność zarobkową. Najwyraźniej wylazła ze mnie polska zaściankowość: nie mogłem sobie bowiem wyobrazić, jak możliwe jest sprzedawanie nowego wozu bez celu zarobkowego. U nas w Polsce jak się kupuje nowy samochód to raczej po to, by zrobić nim choć kilkaset kilometrów i ewentualnie, jeśli się nie spodoba, sprzedać jako używany. (Pomijam tu oczywiście wozy kolekcjonerskie i bardzo rzadkie/ z długą listą oczekujących np. Audi R8, a - z całym szacunkiem - forester do takich nie należy). Dlatego widząc ogłoszenie sprzedaży nowego wozu w swej zaściankowości założyłem cel handlowy.

 

Biorąc jednak pod uwagę fakt, że udzieliłem wyjaśnień w stosownym wątku i zamiast kontynuacji dyskusji na poziomie dostałem coś takiego:

..... i chyba wlasnie dlatego w naszej biednej Polsce jest jak jest

...dlatego ze ludzie ktorzy czyms zarzadzaje nie maja kompletnie pojecia co robia.

 

w nagrodę Szanownego Forumowicza obdarowuję niniejszym pierwszym ostrzeżeniem, z oficjalnymi życzeniami, by ochłonął.

 

Oraz z życzeniami prywatnie, od siebie: biorąc pod uwagę styl dotychczasowych wypowiedzi - życzę szybkiego zdobycia następnych! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wiadomosc dla osoby o nicku przemeq......

Czy ja kogos obrazilem? odpowiedzialem tylko na wulgarny anons zamieszczony przez uzytkownika.Z drugiej strony to cos tu chyba jest nie tak.Jest Subaru Import Polska,

Jest ich strona internetowa , jest forum, czyli takie cos, co moze udostepnic kazdemu, kto sie zaloguje mozliwosc wypowiedzi.Ktos loguje swoj nick, i z miejsca wali agresywny watek pointing fucking finger at You........Jezeli nie znasz angielskiego "przemeq" zajrzyj do slownika.

Troche ciezko mi zrozumiec co to jest moderator...dziwny termin w Polskim jezyku.

Ale powracajac do sedna sprawy.Jest to troche wynaturzone.Przypominaja mi sie czasy socjalizmu w Polsce.Wszystko pod totalna inwigilacja.Po tym napewno mnie usuna, ale jeszcze cos napisze....Mieszkam w USA od dziesieciu lat.Wyjechalem z Polski, gdyz nie dalo sie tu normalnie zyc.W 1995 roku kupilem w Polsce nowe Renault Laguna.Po okolo dwoch tygodniach dostalem powiadomienie z Urzedu Skarbowego o wszczeciu postepowania, skad mialem pieniadze na ten samochod.Zaplacilem 16 milionow kary, gdyz nie moglem udokumentowac czesci pieniedzy.Tutaj w Usa w grudniu 2007 roku postanowilem kupic samochod.Pojechalem do dealera Subaru na Grand i York w Elmhurst, ILLinois zapytac tylko o cene.Sprzedawca , Joe D'Andrea zapytal jakie auto mnie interesuje.Powiedzialem ze Forester albo Outback.Za minute staly dwa gotowe do probnej jazdy.Przewiozlem sie i wybralem Forestera.Manager, Benny Payne zapytal w jakim banku mam konto.Powiedzialem ze w Inland Bank i Trust.Benny tam zadzwonil, i po pieciu minutach wrocil z oswiadczeniem, ze ten bank bedzie bardziej niz zadowolony mogac dac mi kredyt na nowy samochod.Byla 9.30 rano.

Moge sobie wziac samocjhod juz teraz, a jak zalatwie wszystko z bankiem, to przywioze im czek. O godz.10.30 rano bylem juz w domu nowiutkim Subaru Foresterem, bez wplaty nawet jednego dolara.Natychmiast zalogowalem sie na strone Subaru USA jako wlasciciel.

Za dziesiec minut telefon.Dzwonia z Subaru North America z zapytaniem, czy jestem zadowolony z obslugi i czy zaoferowali mi dodatkowe ubezpieczenie i czy pokazali wszystkie dostepne modele forestera.Powiedzialem, ze jestem bardzo zadowolony.

Za dwa dni mialem oferte.Subaru Tribeca Limited z rabatem $ 4.000.00 .

Wiec kupilem tez Tribece.I wcodze sobie moj drogi przem"q''u na strone Subaru USA.

Nikt tam nie kontroluje moich wypowiedzi, nikt nie daje mi ostrzerzen , nikt nie mowi ze kogos obrazilem , kiedy tylko zechce, moge jechac do dealera i umyja i wyczyszcza mi auto za darmo( dozywotni serwis), przysylaja mi co chwila jakies rabaty a to na wymiane oleju, a to na akcesoria i wrecz zadaja krytycznych uwag, aby poprawic jeszcze i tak perfekcyjny serwis...

A w Polsce? Siedzi sobie taki przemeq jako moderator( dalej nie wiem co to znaczy) i kontroluje wypowiedzi uzytkownikow.A co na to Subaru Import Polska???????

Nic....Oni tam sobie siedza, i mysla jak by tu dolozyc dodatkowe oplaty na kupujacych.A to za lakier metalizowany $ 400 , a to za to i tamto. Czterysta dolarow to w USA kosztuje doplata do wersji premium, czyli szyberdach, podgrzewane fotele i lusterka, aluminiowe felgi .

Zamiast promowac Subaru, aby stalo sie autem dostepnym dla kazdego, to tworzycie jakies glupie mity, a juz WRC Sti.....o Boze...tylko dla wybranych.

Reasumujac....zastanow sie przemqu,czy miales racje ze kogos obrazilem, czy tez byla to reakcjia na wulgaryzm wyedytowany na publicznej stronie.( slowo publiczny, znaczy dla wszystkich)Wiem przemqu, ze jestes bardzo powerfull i mozesz mnie usunac z forum.

Caly sie czese :grin: Jest to poprostu moja ocena Twojej pracy.

Z drugiej strony .....hmmmm , Grand Subaru w Chicago sprzedaje rocznie wiecej samochodow niz Subaru Import Polska, i oni nie maja problemu co ja napisze na forum,ani tez nie maja jakichs tam"moderatorow" Wogole to mysle, ze temat polskiego forum Subaru

nadaje sie do zgloszenia w Fuji Heavy Industry.Oni powinni zabronic wam jakichs dziwnych inwigilacji i nalozyc na SIP kary za ograniczanie mozliwosci wypowiedzi.

Jesli ktos chce byc wulgarny....niech bedzie....nikt go nie bedzie czytal.

teraz sprawa druga.Zamiescilem ogloszenie o sprzedarzy samochodu.Otrzymalem odpowiedz,ze moje ogloszenie wskazuje na dzialanosc handlowa i nie zostanie zamieszczone.

Wyslalem tez zapytanie o to , czy gwarancja na 5 lat i 100.000 mil bedzie honorowana w Polsce.Bez odpowiedzi.

I tak to zalosnie wyglada.Jak w naszym kraju ma sie cos zmienic.?

Gratulacje przemqu moderatorze , i jesli jeszcze raz dasz mi bezpodstawnie ostrzezenie,

zloze oficjalna skarge poprzez Subaru North America do Fuji Heavy Industry przeciwko

Subaru Import Polska.

Nie dostalem zadnej odpowiedzi.

 

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 11:27 am ]

mati....mam 44 lata.

 

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 11:38 am ]

przemeq...."jezeli moje podejrzenia sa sluszne..........."

To ty jestes tu od podejrzewania???? hmmmmm.....no tak.

A co ze stylem moich poprzednich wypowiedzi???......wiem,wiem

:grin: nie mieszkam juz w Polsce bardzo dlugo imam klopoty z ortografia i merytoryka w moich wypowiedziach :grin:

Ale odpowiem bardzo prosto :grin: poprostu dre z Ciebie lacha....

nabijam sie.Nie jest to obrazanie tylko ocena Twoich wypowiedzi.Mam takie samo prawo jak Ty do oceny ,i jak bym mogl, dalbym Ci zolta katke :grin: :grin: :grin: A teraz jak chcesz to daj mi urlop :razz: :razz: :razz: .

I wiem ze myslisz sobie o mnie tak:...glupi cwaniak z ameryki....on mysli ze jest nie wiadomo kim bo mieszka w USA....ach jak chcialbym go teraz widziec i dac mu w morde.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Przemqu moderatorze.Jestes wielki . :lol: Ale ja nie chce miec z Toba zatargow i nawet nie mysle otym.

Daj mi cos napisac.Jesli chcesz, to bede pisal w greckim albo w angielskim

, to da nam troche czasu na blizsze poznanie :grin: Zobaczysz, ze nie jestem taki zly, ale calkiem fajny gosciu z uroczym poczuciem humoru i osobista slodycza ( moja slodycz prosto z CMMPISNCH

( centralny magazyn miodu pitnego i smarowanego na chlebek) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam str.......dzieki za mile przywitanie, a szczegolnie za slowa otuchy.( i tu jest cytat)

"wyjechales z zasciankowej i zacofanej Polski, to po co wchodzisz na te strone "

Az mi lepiej drogi Adamie.To mnie podbudowalo.A juz myslalem, ze wiekszosc nie polubi szpanera z USA. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darius darecki, normalnie bajka ;) Skąd Ty bierzesz takie pomysły?? Pisz więcej, szczególnie w "Żeby rozluźnić atmosferę" :D Aha, i żeby było w temacie:

so far U'r my hero ;)

Pazdrawliajem z zaścianków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Drogi Adamie,

Subaru jakiego szukasz jest w Grand Subaru w Elmhurst.

Telefon do nich to +1 630-595-0250.Poprosisz o sprzedawce ktory mowi po polsku.Nie pamietam jak ma na imie, chyba Marek, jesli chcesz, to poprosze go zeby on do Ciebie zadzwonil.(bedzie o wiele taniej).

Oni maja na skladzie jakies 200 Subaru WRX .

Moj e -mail to darekm7@yahoo.com

 

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 12:25 pm ]

esilon.....skromnosc zawsze na pierwszym miejscu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Lut 11, 2008 12:26 pm ]

Kajek.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priwiet tawariszcz Subaryta :grin: :grin: :grin:

No w koncu ktos zalapal o co chodzi.A chodzi o to aby bylo luzno i wesolo.

Przeciez to forum, i co tam sie obrazac o cos.(tutaj uklon w strone przemqa moderatora.) :mrgreen:

Moge pisac, tylko kurde nie wiem co.Nic mi do glowy teraz nie przychodzi, bo przemas wybil mnie z tropu.Ale moze napiszecie cos , jak wyglada teraz rynek samochodowy w Polsce.

Pamietam dobrze Matizy i Daewoo.Jak skonczyla sie afera z Daewoo?

Co z Polonezem? Moj tato mial czerwonego.

Co slychac w gronie rajdowym.Czy Lolek bobel dalej sciga sie w formule cinque ciento? I wogole co jest grane.Tutaj niewiele sie mozna dowiedziec, a na internecie lza jak psy o calej sytuacji.

Jesli chcecie, to mam wielu polskich kolegow, ktorzy pracuja tutaj u dealerow jako sprzedawcy, wiec sluze informacjami o wszystkich amerykanskich samochodach od Cadillaca do Chevy ,BMW i tym podobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem z czego sie probujecie podsmiewac. moj jeden z najblizszych od zarania przyjaciel mieszka od lat we frisco, a najblizszy w londynskim citi pracuje. i z czasem widzac ich ewolucje i argumentacja "za" potrafie ocenic, ze styl i meritum wypowiedzi darka jest naprawde powsciagliwy, kiedy widzi nasza mentalnosc, zwyczaje i obyczaje, zabobony i falszywosc.

potrzeba troche czasu, zeby skumac, dlaczego wciaz na swiecie smieja sie z nas, a my slemy noty protestacyjne do krolestwa szwecji, USA, niemiec, rosji, krzyzujemy grossa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam dobrze Matizy i Daewoo.Jak skonczyla sie afera z Daewoo?

 

Daewoo...!? Heh, teraz to sie Chevrolet nazywa, w skrócie wygląda to tak, że nadal są Lanosy, Matizy, etc tyle że z takimi samymi znaczkami jak Corvette czy Caprice :roll: :wink:

 

foreksz, szacun :!: Trafniej chyba już się nie da tego ująć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amodzielnymi firmami zostaly tylko Toyota , Honda i Subaru

 

A Subaru to czasem nie jest GM? Widzialem gdzieś rozpiskę ze wszystkimi markami, które należą do GMa i Subaru tez tam było.

 

a juz WRC Sti.....o Boze...tylko dla wybranych

 

No to, to na pewno dla wybranych.

 

 

samymi znaczkami jak Corvette

 

Corvette, z tego co kojarzę, ma inny znaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tam nie kontroluje moich wypowiedzi, nikt nie daje mi ostrzerzen , nikt nie mowi ze kogos obrazilem , kiedy tylko zechce, moge jechac do dealera i umyja i wyczyszcza mi auto za darmo( dozywotni serwis), przysylaja mi co chwila jakies rabaty a to na wymiane oleju, a to na akcesoria i wrecz zadaja krytycznych uwag, aby poprawic jeszcze i tak perfekcyjny serwis...

 

Ja tam też chcę!!! :mrgreen:

 

U nas to możesz za 50% ceny w promocji dostać gumowe dywaniki jak kupisz nowego WRXa :razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Subaru to czasem nie jest GM? Widzialem gdzieś rozpiskę ze wszystkimi markami, które należą do GMa i Subaru tez tam było.

To chyba dawno i na dodatek jakaś nadinterpretacja. Subaru to marka FHI, drobną część udziałów jakiś czas temu miało GM potem odkupiła to Toyota, ale by rościć sobie prawa do własności całej marki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o lol ... fajny temat...

to my tez jestesmy zasciankowi ja i moja girl.. bo sie nie bedziemy wypowiadac na 2 strony pisane

oraz pisac eseji o wlasnym zyciu...

sorry takie czasy i life polaka i

szukamy si gt do 30 kola jest sens?

ale z tego co mi sie wydaje te samochody zamiast spdac z ceny, ida w gore?

 

[ Dodano: Wto Lut 12, 2008 2:33 am ]

ojeju... czytajac niektore posty widze ze jest tu duzo ludzi na bakier z orto, sam nie jestem idealem pod wzgledem stylistycznym ale takie kwaiatki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...