Skocz do zawartości

lekki offroad,grill,masa błota...POWTÓRKA 26.08.2012r.


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hemi112, zbiórka tam gdzie ostatnio?

 

Oczywiście. I tak jak ostatnio zahaczymy pewnie o stację Shell i zrobimy chwilowy postój koło stadionu. Póxniej cała kolumną lecimy tym razem asfaltową drogą do Wartowic ;]

 

 

Mam prośbę do Was. Jak będziecie dojeżdżać to parkujcie ładnie subar koło subara żeby ładne zdjęcie było. Tam na miejscu też parkujcie jeden koło drugiego żeby także wyszło dobre zdjęcie ;)

 

Druga prośba to taka byście brali pachołki jak macie bo im ich więcej tyl lepsza dłuższa i fajniejsza trasa ;).

 

I uważajcie też bo przez cały weekend będzie prowadzona akcja prędkość i każdego zatrzymanego będą alkomatem badać. Więc nie pić dużo dzień wcześniej i powoli i bezpiecznie przejeżdżać koło radiowozów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa z Wrocka proponuję się spotkać tak jak ostatnio czyli 9.00 parking Meble Agata (takie coś obok Auchan), o tej godzinie jest tam pusto (nieźle sobie Siepacz to wymyślił :) ).

 

Pachołki przygotowane, fotokomórka jutro, podobnie jak szutrowy felunek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka kwestii:

 

1.POGODA: TOTALNIE NIEPRZEWIDYWALNA :cry: Jak widzimy,sie deszczowo zrobiło,dzis np.u nas pełne słonko ,a teraz burza sie rozwija.

Jesli nie bedzie lało jak z cebra w niedziele rano to jak najbardziej aktualne,a jak będzie lało i lało to ...cos wymyslimy :wink:

Idealna pogoda była by jakby było jak ostatnio:i nie za mokro i nie za sucho (jak jest sucho to kurzu tyle,że masakra),a i z nieba było fajnie,cieplutko słonecznie ,ale bez "patelni".

 

2.Roky-osoba ,której historie opisałem tutaj:

viewtopic.php?f=1&t=156238&view=unread#unread

 

Wpadłem na pomysł ,aby pojechac do niego,i zabrac go na imprezę,aby w końcu myknął gdzieś domku :D

 

3.Do paru z was mam numer telefon,do kilku osób nie ,jak coś to podajcie namiary na priva,co byśmy byli w kontakcie;)

4.Od kumpla pozyczyłem pewien przydatny gadżet,może sie przydać :mrgreen:

 

-- So sie 25, 2012 5:12 pm --

 

jak na razie od rana pikne słoneczko więc nalezy sie spodziewać,że nie utopimy się w błocie a i drewno będzie suche;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szutrowy felunek już założony, słupki zapakowane, sprzęt do pomiaru czasu jeszcze się ładuje, V-power Racing zatankowany, kiełbaski som, ekipa gotowa i nie może się już doczekać ...

 

Niech już będzie niedziela rano :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz lekko spakowany co by rano nie smigać 10 razy :wink:

Wrzuciłem do kufra: piłe do drewna,kocyk do siedzenia,grilla,flage Subaru,pachołki i ...zestaw do czyszczenia :mrgreen:

Duuzy psikacz z płynem+ręczniki.

Co by chociaz tablice i światła przetrzeć przed wyjazdem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od niedawna jestem w posiadaniu cudownego Legacy i w związku z waszą akcją chciałem przetestować swoją maszynę w boju. Tak więc jak lista wpisowa jest otwarta to chciałem się z Wami zabrać. Tylko napiszcie jaki jest plan dnia (godzina i miejsce zbiórki wystarczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od niedawna jestem w posiadaniu cudownego Legacy i w związku z waszą akcją chciałem przetestować swoją maszynę w boju. Tak więc jak lista wpisowa jest otwarta to chciałem się z Wami zabrać. Tylko napiszcie jaki jest plan dnia (godzina i miejsce zbiórki wystarczy).

 

 

masz sczęście,że przed snem zajrzałem co tam w temacie :wink:

 

Spotkanie: teren Tesco w Bolesławcu (ul 1000 lecia,wlot od strony wrocławia),a dokładniej część parkingu na wprost myjni ,miejsce będzie widoczne bo juz nasze Subarki będą stały a i flaga będzie :mrgreen:

Godzina 10:00 zajeżdżamy na miejsce i do 11:00 czekamy na ludzi zjeżdżających do nas.

W razie W tel 607476723 to ja oraz 506510738 to Igi :wink:

 

Ewentualna pasza i inne napitki można kupić w Tesco,ale co by nie było numeru,że ekipa zjeżdża o 11:00 i idzie na zakupy :evil:

 

-- N sie 26, 2012 11:41 pm --

 

A MY DZIĘKUJEMY:

 

Za przybycie,otwartość i w ogóle za to,że się dobrze wszyscy bawiliśmy swietnie :mrgreen:

Szczególne podziękowania dla:

* Tomka Sliwy (rajdowy Wrocław) za profesjonalne przygotowanie sprzętu,fotokomórki i takie tam-rewelacja i zaleciało profeską :shock:

* booSTI za to,że zajechał swa calibrą,poświęcił swe siatki,zderzaki i lotki po to aby przygotować świetną trasę zarówno na lotnisku jak i na szuterku-ja żadnej trasy do końca nie zrozumiałem,ale co tam,jak jeleń za kierownicą.. :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było rewelacyjnie!

 

Najeździłem się na maxa. Moi trzej Padwan'i też mega zadowoleni. Wielki szacun dla organizatorów - Hemiego i Igiego za ogarnięcie tego wszystkiego. Fajnie, że był plan awaryjny na Krzywej, do momentu aż trochę nie przeschło na szutrach. Dzięki temu można było polatać zarówno po betonie jak i potem po szutrze (oczywiście SZUTER wymiata :) ).

 

Fajnie było poznać nowych Subaroholików.

 

Pozdrowienia dla Michała z Audi. Na prawdę super ustawienia tras (jak napisał tak zrobił). Po za tym fruwał po szutrze mega slajdami podobnie jak kierownik Legacy 2.5 w automacie! :shock: :twisted:

 

Było tak fajnie że wracaliśmy dopiero po 19.00 w domu dopiero po 21 bo oczywiście bez przerwy na czyszczenie felg się nie obyło (tradycyjnie zresztą) a mnie dodatkowo dopadła jedna przypadłość, syndrom pustego baku :roll: i mimo ekstremalnego uprawiania ekodrivingu :mrgreen: nie dało jednak rady i tuż przed Wrockiem miałem jeszcze pit stopa (ale tego jeszcze z tankowaniem ;) ).

 

Podaję link do zdjęć robionych przez moich orłów:

 

https://picasaweb.google.com/1042825773 ... ca26082012

 

Pozdrawiam i do następnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zapraszam na krótka notka Wojtka i jest kilka filmików - nawet calibra :-P . Wieczorem dorzucę jeszcze coś.

Pozdrawiam pozytywnie zakręconych

Mirek i Patrol hau hau :-)

 

http://radiobolec.pl/region/item/134-zlot-na-lotnisku-w-krzywej-i-okolicach-wartowic.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga następny zlot już przydało by się zrobić dwudniowy z namiotami (no chyba że pogoda nie dopisze to z noclegiem w motelu itp. ;) ). Przychodzą mi do głowy dwa terminy

 

Termin 1: 15-16.09.2012r

 

Termin 2: 29-30.09.2012r

 

Dodatkowo chcemy rozszerzyć imprezę o dodatkową kategorię czyli Off-Road dla Forków oraz edycję dla niskich subarków prowadzoną przez hemiego ;)

 

Oczywiście standardowo zabezpieczenie w postaci dwóch Patroli i Mirka będzie ;)

 

Pozdrawiam i czekam na odzew oraz głosowanie komu jaki termin bardziej odpowiada. Wybierzemy oczywiście ten na który będzie więcej chętnych no chyba że i tu i tu będzie sporo chętnych to impreze w obydwóch terminach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozmowie telefonicznej doszlismy do wniosku że 16.09 to za szybko i niektórzy moga nie zdążyć sie stęsknić za szuterkiem/błotkiem więc termin wybrany i...zapraszam do NOWEGO TEMATU W SPOTKANIACH FORUMOWYCH :| :mrgreen:

 

-- Pn wrz 03, 2012 4:04 pm --

 

a kończąc ten wątek jestem winien parę fotek ze spotkania :mrgreen::mrgreen:

pierw lotnisko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...