Skocz do zawartości

Belka zderzaka tył - Hawk


555marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem sedana Hawka bez belki zderzaka z tyłu. Po ogłoszeniu się o chęci zakupu takowej, dostałem info, że EU miały rzekomo jakąś małą belkę. Mógłby ktoś potwierdzić jak to powinno wyglądać? Opposedforces podpowiada dwie wersje. Która powinna być w EU?

 

571494959101.png

 

571494959103.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji USA masz większą belkę z przodu i z tyłu. Oni mają jakieś przepisy ... .

 

PS: Jako ciekawostkę mogę dodać, że kiedyś chciałem założyć duże halogeny z przodu po ściągnięciu atrap okazało się, że nie wejdą bo przeszkadza belka :facepalm:

 

Zadzwoń zapytaj :

 

http://allegro.pl/subaru-impreza-04-belka-zderzka-tyl-i7102936337.html

 

http://allegro.pl/subaru-impreza-2001-2007-belka-tylnego-zderzaka-i5044178945.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, llkuba napisał:

 

To co pokazujesz to belka mocowania tylnego zderzaka nr 6 (nr 2 w kółeczku to plastikowe kołki mocujące zderzak), pod nią ma być właściwa belka zderzeniowa. Na schemacie to jest nr 2, a nr 13 to dodatkowy styropian wypełniający zderzak. U mnie w Bugu MY02 USA tak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ADK90 napisał:

To co pokazujesz to belka mocowania tylnego zderzaka nr 6 (nr 2 w kółeczku to plastikowe kołki mocujące zderzak), pod nią ma być właściwa belka zderzeniowa. Na schemacie to jest nr 2, a nr 13 to dodatkowy styropian wypełniający zderzak. U mnie w Bugu MY02 USA tak jest :)

Tak jak piszesz też mam stropian w Blobie. Dlatego podałem linki i warto podzwonić i popytać się bo często sprzedawcy mają dużo części :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...