Skocz do zawartości

Jakie zegary do Imprezy GH


Elektromaniek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Od niedawna jestem posiadaczem Imprezy z 2008r. Dosyć bardzo irytuje mnie fakt, że licznik nie posiada typowego zegara temperatury silnika tylko kontrolke. Nie chciałbym montować dodatkowych zegarów tylko jeśli jest taka możliwość zamontować zegary od innej wersji, która już taki wskaźnik posiada.

Przerabial może już ktoś ten temat? Od czego ew mogę wpasowac licznik do swojej GH 2.0 Pb 150hp MT? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Elektromaniek napisał:

Witam. 

Od niedawna jestem posiadaczem Imprezy z 2008r. Dosyć bardzo irytuje mnie fakt, że licznik nie posiada typowego zegara temperatury silnika tylko kontrolke. Nie chciałbym montować dodatkowych zegarów tylko jeśli jest taka możliwość zamontować zegary od innej wersji, która już taki wskaźnik posiada.

Przerabial może już ktoś ten temat? Od czego ew mogę wpasowac licznik do swojej GH 2.0 Pb 150hp MT? 

Od Wrx GH podejdą i mają wskazówkę temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, faza20 napisał:

Wskazówka temp. cieczy rzeczywiście jest w zegarach z WRX ale co z tego jak działa na zasadzie kontrolki.
Przy ok. 80 st. staje w połowie skali i nawet nie drgnie aż do 110 st.

Jak w każdym Subaru :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak naprawdę przy tym silniku wskaźnik nie jest potrxebny. Nie ma problemu z przegrzewaniem. Co innego 2.5L. Myślę , że lepiej tą kasę wydać na fajne felgi a do kontrolki się przyzwyczaisz. Ja też przywykłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...